15
new stories - click to show

Jiří Foltýn

Related to

OBRAZEM: Rozhledna na Lázku opět žije

24.May » Orlický deník
Známá rozhledna Lázek u Cotkytle opět vítá návštěvníky. Areál s vyhlídkovou věží, chatou a bufetem současný majitel opravil. Oblíbené výletní místo je veřejnosti přístupné od začátku května.

Historická rozhledna Lázek opět žije. Takto vypadá po opravě

Známá rozhledna Lázek na česko-moravském pomezí asi dvacet kilometrů od Zábřehu opět vítá návštěvníky. Areál s vyhlídkovou věží, chatou a bufetem současný majitel opravil. Oblíbené výletní místo je veřejnosti přístupné od začátku května.

Nečekaný host u krmítka: Místo ptáčků chodí na mlsání k "výdejnímu okénku" veverka

15.February » Blesk.cz
Jiří Foltyn (51) z třinecké části Lištná, před zimou nezahálel a vyrobil ptáčkům krmítko. Jenže toto otevřené „výdejní okénko“ objevil úplně někdo jiný. A moc mu v něm chutná.

Manželé našli v lese 900 let staré mince, poklad nevyčíslitelné hodnoty

12.October » iRegiony Impuls
Muzeum Blanenska chystá výstavu pokladu 800 mincí nevyčíslitelné hodnoty. Keramickou nádobu devět století skrýval lesní svah u Bořitova.

Betonování pod vodou při opravách mostu přes Nové Mlýny

24.June » iMaterialy
Firma ZAPA beton, a. s., v současné době běžně dodává betony pro rodinné domy, bytové komplexy, nákupní centra, dálnice nebo mosty. V těchto dnech ale řeší jednu zvláštní betonáž. Jedná se o opravu mostu přes Nové Mlýny.

Už vás nebaví sedět doma? Udělejte si výlet! Tohle je 6 krásných míst v Česku, která jsou v zimě velice malebná

27.December » Proženy.cz
Neholdujete zimním sportům, ale ani se vám nechce trávit zimní měsíce doma na gauči? Nechte se zlákat pozváním do několika českých měst, kterým zima náramně sluší. V té kráse si ani neuvědomíte, že vás mráz štípe do tváří.

Dvanáct studentů získalo ocenění za výtečné technické a ekonomické diplomové práce

15.November » FeedIT.cz
Denisa Škrabalová navrhla speciální modul, díky kterému lze jednoduše proměnit optický mikroskop na mikroskop holografický. Vojtěch Sadil se zase nebál využít teorie chaosu a Elliottových vln, a díky tomu úspěšně a s významným ziskem investoval pe...

KLÁŠTER

16.June » Vyškov
Výstava fotografií Martina Vybírala. Vernisáž výstavy v úterý 25. června 2019 v 17:00, uvede Jiří Foltýn. Soubor fotografií vytvořených klasickou analogovou technikou vznikl v klášteře františkánů v Moravské Třebové v roce 2017-2018. Autor pracova...
Ivana Weberová - politik za ODS
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel
Seznam.cz - Internetová společnost

Tato informační stránka o Jiří Foltýn zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Foltýn" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes