15
new stories - click to show

Veronika Forejtová

Related to

Thálie za celoživotní mistrovství dostanou Veronika Forejtová a František Němec

9.September » Classic Praha
Cenu Thálie za celoživotní mistrovství letos obdrží herci Veronika Forejtová a František Němec. Ceny budou předány 8. října v Národním divadle. Novináře o tom včera informoval prezident pořádající Herecké asociace Ondřej Kepka.

Thálie za celoživotní mistrovství obdrží Veronika Forejtová a František Němec

8.September » Novinky.cz
Cenu Thálie za celoživotní mistrovství letos obdrží herci Veronika Forejtová a František Němec. Ceny budou předány 8. října v Národním divadle. Novináře o tom informoval prezident pořádající Herecké asociace Ondřej Kepka.

Thálie za celoživotní mistrovství obdrží Veronika Forejtová a František Němec

8.September » ČeskéNoviny.cz
Praha - Cenu Thálie za celoživotní mistrovství letos obdrží herci Veronika Forejtová a František Němec. Ceny budou předány 8. října v Národním divadle. Novináře o tom informoval prezident...

Hodnocení uživatelů: Odcházení (Národní divadlo moravskoslezské) - 70 % [Studený Čumáček]

9.March » i-divadlo.cz
Zdá se, že v Ostravě to odcházení šlapalo nějak líp než v Praze. Naprosto luxusní pateticko-komická Irena a její obscesivní připomínání kolíčků na prádlo/Lada Bělašková, intelektuálně pochroumaný kancléř Rieger/Jan Fišar a též jeho distingovaná máti…

Seňor klub

23.September » Informuji.cz
V sezóně 2020/2021 se uskutečnila dvě setkání v Divadle „12“ a jedno... | Ostrava - (2021-10-12 17:00:00 - 2021-10-12 00:00:00)

Hornické vdovy – 1. díl

4.October » ČRo Ostrava
První části sedmidílného čtení z knihy Hornické vdovy. Dnes uslyšíme příběhy Olgy a Květy v podání hereček Marie Vikové a Veroniky Forejtové.

Tato informační stránka o Veronika Forejtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Forejtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes