Kristýna Frejová

Vztahuje se k

Kristýna Frejová se adrenalinu nebojí: Nebezpečný noční nákup

11.ledna » iHOT.cz
Herečka Kristýna Frejová má kupodivu k adrenalinu blízko. A do svých "nebezpečných zálib" už zasvětila i svoji dceru."Je pravda, že s dcerou lezeme po skalách a potápíme se. Možná tyhle sporty vypadají „nebezpečněji" než jiné. Já si ale myslím, že...

11 let po smrti herecké legendy Věry Galatíkové (†69): Vzkazy ze záhrobí!

1.ledna » Blesk.cz
Vzkazy plné lásky, ze kterých mrazí. Ty posílá i jedenáct let po své smrti Věra Galatíková (†69) dceři Kristýně Frejové (47). Jí i jejím kolegyním vstupuje do snů a radí jim.

11 let po smrti herecké legendy Věry Galatíkové (†69): Vzkazy ze záhrobí!

29.prosince » Aha!
Vzkazy plné lásky, ze kterých mrazí. Ty posílá i jedenáct let po své smrti Věra Galatíková (†69) dceři Kristýně Frejové (47). Jí i jejím kolegyním vstupuje do snů a radí jim.

Recenze: Marek Daniel hraje v Ungeltu stand-up komika, který se zaprodá vidině slávy

21.prosince » Aktuálně.cz
Marek Daniel známý rolí Tondy Blaníka hraje v pražském Ungeltu stand-up komika. Oslněn vidinou velkých sálů a slávy, podepisuje ďábelský kontrakt.

Dcera Galatíkové a Freje už se o vánoční dárky postarala: Neuvěříte, na co se může její rodinka těšit

24.listopadu » Super.cz
Oblíbenou herečku Kristýnu Frejovou (47), kterou vídáme pravidelně jako doktorku Emu Vlčkovou v seriálu Modrý kód, čeká letos v adventním čase opravdu velký shon.

Praľské Divadlo Kalich otevře letní scénu pod ľiľkovskou věľí

22.listopadu » Divadlo.cz
Divadlo Kalich otevře svou letní scénu v prostorách pod žižkovskou televizní věží v Mahlerových sadech v Praze 3. Program s názvem Hvězdné léto pod žižkovskou

Ohořelý děs pro Kristýnu Frejovou: Spálená hrůza!

19.listopadu » Aha!
Zranění, ze kterého naskakuje husí kůže! To připravili maskéři hvězdě Modrého kódu Kristýně Frejové (47). Popáleného muže od výbuchu plynu připravovali dvě hodiny.

Jaké je zákulisí stand-up comedy? Ukáže pražský Ungelt už v prosinci

13.listopadu » Seznam Zprávy
Život stand-up komika není jednoduchý. Existuje velmi tenká hranice mezi vtipností a trapností. A právě o tom je nové představení divadla Ungelt Jak zabít komika.

Málokdo by hádal, že za tři roky oslaví padesátku: Dcera Freje a Galatíkové dnes sfoukne už 47 svíček na dortu

26.října » Super.cz
Představitelka doktorky Vlčkové z primáckého seriálu Modrý kód Kristýna Frejová slaví své 47. narozeniny. Přestože prý na bujaré večírky už dávno není, připít si prý v den, kdy přišla na svět, se svými nejbližšími určitě chce.

Tato informační stránka o Kristýna Frejová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristýna Frejová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes