Václav Frič

Vztahuje se k

4 české vlastenecké hospody: Protistátní pikle se nejlépe kují u piva

29.srpna » Epochaplus.cz
Revolucionář Josef Václav Frič spláchne roku 1848 žízeň zlatavým mokem. „Ti opatrní, přemoudřelí a uhlazení staří páni nechápou, že hospoda je prubířským kamenem demokracie,“ přisadí si lehce opojený alkoholem. Dějiny mu ale dávají za pravdu. Záro...

Seznamte se s velekrabem japonským, největším žijícím členovcem planety

24.října » ExtraStory.cz
Na velekraba japonského jen tak nenarazíte, žije v Tichém oceánu v okolí Japonských ostrovů v hloubce kolem 600 metrů a pro rybáře je obtížné jej ulovit. Národní muzeum v Praze se však může pochlubit osmi exempláři toho největšího členovce planety...

Luxusní Asie ve Spices. Podívejte se do kuchyně, kde jako jediní v Česku mají vlastní tandoori pec

20.července » Český rozhlas
Spices je bezesporu jedním z nejluxusnějších tuzemských podniků zaměřených na asijskou kuchyni. Server iROZHLAS.cz se tam vypravil ve čtvrtém díle ukazujícím kuchyně známých českých restaurací.

Z banky se stala Kantýna. Podívejte se do kuchyně s obřím grilem na dřevo

17.července » iROZHLAS
Dříve sídlila v historické budově Ringhofferova paláce banka. Dnes se tam chodí na kvalitní české hovězí a vepřové maso.

Bar inicioval petici proti nekouření. Další chce zřídit kuřácký klub

17.července » Deník.cz
Provozovatelé hospod, barů a restaurací mají stále větší vztek na zákonodárce, kteří schválili plošný protikuřácký zákon. A to i ti, kteří provozují nekuřácká zařízení delší dobu.

Cihelna bar inicioval petici proti nekouření

17.července » Mělnický deník
Mělnicko – Provozovatelé hospod, barů a restaurací mají stále větší vztek na zákonodárce, kteří schválili plošný protikuřácký zákon. A to i ti, kteří provozují nekuřácká zařízení delší dobu.

Brodec

15.července » valka.cz
Autor: T. Gluszny Datum: 15.07.2017 16:23:31 Název: Name: Brodec Brodec Originální název: Original Name: Brodec Další názvy: Other Names: - Nižší územní celek: Lower Administrative Area: Okres Louny Louny District GPS souřadnice: GPS Coordinates: ...

Skryté srdce Pekárny. Podívejte se do kuchyně hospody Václava Friče

29.června » Český rozhlas
Existují místa, kde se člověk báječně nají. A také místa, kde je jídlo přímo zážitkem. Jedno takové jsme vybrali. A proč? Protože to tam máme rádi. Reklamu nepotřebuje, Na Pekárně je plno pořád.

POVÍDKA: Fričové a Marx

12.května » Neviditelný Pes
Básník Josef Václav Frič bojoval na barikádách proti Windischgrätzovi, přimotal se i k přípravám májového spiknutí o rok později, potom byl ve vězení a posléze emigroval. Nejdříve se usadil v Londýně.

Ty naše hospůdko česká…

23.září » Fresh iPrima
Několik let trvající vlna zájmu o domácí kuchyni, snaha o nápravu křivd ze školních jídelen a závodních kantýn či prostě jen potvrzení toho, že naše jídla jsou skvělá – to vše znamená, že se dnes leckde najíte moc hezky česky!
Vladimír Brabec - Český herec
Zdeněk Pohlreich - Populární kuchař a představitel TV show
Karel Schwarzenberg - Politik a předseda TOP 09
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Václav Frič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Frič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes