15
new stories - click to show

Michael Georgiev

Related to

Pomoc potřebují i ti, kdo sami pomáhají…

20.September » UdálostiExtra.cz
Práce záchranáře někdy nese těžké chvíle. Ne vždy se všechno podaří, ne každý pacient odchází domů, ne každého se podaří předat do nemocnice. Článek Pomoc potřebují i ti, kdo sami pomáhají… se nejdříve objevil na UdálostiExtra .

Letadlo spadlo na Českolipsku: Dva lidé se zranili!

18.September » Blesk.cz
U obce Mařenice na Českolipsku spadlo v sobotu vpodvečer malé letadlo. Při nehodě se zranili dva lidé. Se středně těžkým až těžkým poraněním je záchranáři převezli do nemocnice.

Při pádu malého letadla na Českolipsku se zranili dva lidé

18.September » Novinky.cz
U obce Mařenice na Českolipsku spadlo v sobotu vpodvečer malé letadlo. Při nehodě se zranili dva lidé. Se středně těžkým až těžkým poraněním je záchranáři převezli do nemocnice. ČTK to řekl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Hořelo a tři lidé to odnesli

9.September » Ahaonline.cz
Noční požár v Raspenavě na Liberecku si vyžádal tři zraněné. Hasičům se je podařilo zachránit z podkroví rodinného domu, kde požár vypukl. Byli popálení.

Podkrovní byt v Raspenavě zachvátil požár: Tři lidé se popálili a nadýchali kouře

8.September » Blesk.cz
Při požáru rodinného domu v Raspenavě na Liberecku v noci na středu utrpěli zranění tři lidé, dva středně těžké a jeden lehké. Mají popáleniny a nadýchali se kouře. Řekl to krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev.

Při požáru rodinného domu v Raspenavě utrpěli zranění tři lidé

8.September » Liberecká Drbna
Při požáru rodinného domu v Raspenavě v noci na dnešek utrpěli zranění tři lidé, dva středně těžké a jeden lehké. Mají popáleniny a nadýchali se kouře, řekl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. Škoda vzniklá požárem je podle prvního o...

Sjezdy na koloběžkách jsou stále častější příčinou dětských úrazů. Nebezpečné jsou i skoky do neznámé vody

21.August » Lidovky.cz
Záchranáři po celé republice stále častěji ošetřují úrazy dětí na elektrokoloběžkách a koloběžkách. „Dělají nám velké starosti, trend je více než patrný,“ potvrdil pro Lidovky.cz mluvčí záchranky v Libereckém kraji Michael Georgiev.

Do vyloučených lokalit v Libereckém kraji vyjel mobilní očkovací tým. Zájem byl velký

19.August » Liberecká Drbna
Do vyloučených lokalit v Libereckém kraji vyjel dnes poprvé mobilní očkovací tým. Jako první dostali ráno jednodávkovou vakcínu od firmy Johnson & Johnson obyvatelé v Náhlově na Českolipsku, pak tým pokračoval do Ploužnice a Kuřívod. Všechny obce ...

Do vyloučených lokalit v Libereckém kraji vyjel dnes poprvé mobilní očkovací tým

19.August » Týden.cz
Do vyloučených lokalit v Libereckém kraji vyjel ve čtvrtek poprvé mobilní očkovací tým. Jako první dostali ráno jednodávkovou vakcínu od firmy Johnson & Johnson obyvatelé v Náhlově na Českolipsku, pak tým pokračoval do Ploužnice a Kuřívod.

Do vyloučených lokalit v Libereckém kraji vyjel poprvé mobilní očkovací tým

19.August » ČeskéNoviny.cz
Ralsko (Českolipsko ) - Do vyloučených lokalit v Libereckém kraji vyjel dnes poprvé mobilní očkovací tým. Jako první dostali ráno jednodávkovou vakcínu od firmy Johnson & Johnson obyvatelé...

Na ferratě u Riegrovy stezky se zranil lezec. Musel pro něj vrtulník

13.August » Liberecká Drbna
Včera večer zasahovali záchranáři společně s hasiči na ferratě nedaleko turisticky vyhledávané Riegrovy stezky na Semilsku, kde se zranila jedna osoba.

‚Vyražené zuby, překousnutý jazyk.‘ Záchranáři hlásí víc zraněných cyklistů, do hor míří i nezkušení jezdci

11.July » Lidovky.cz
Protiepidemická opatření na čas uzavřela sportoviště i fitness centra, mnozí Češi tak hledali jiné sportovní vyžití. A našli jej právě v cyklistice. Během pandemie se prodal rekordní počet kol, což se nyní odráží v úrazové statistice. Cyklisté, i ...

Tato informační stránka o Michael Georgiev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Georgiev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes