15
new stories - click to show

Karel Hájek

Related to

Karel Hájek fotil Koněva i horníky, Antonín Barcal zpíval knížatům

V tomto vydání Vltavínu se dvakrát vypravíme do Lásenice u Jindřichova Hradce za Karlem Hájekm a poté si připomeneme hvězdného českobudějovického rodáka Antonína Barcala.

Nové vdovody pro obyvatele Vyškovska: připojí Ivanovice a Kojátky

30.October » Vyškovský deník
Nedostatečná síť vodovodů a kanalizací stále trápí obyvatele některých obcí na Vyškovsku. Příkladem jsou Kojátky. „Musí se tu vrtat studny. Situace je u nás zkrátka špatná. Kojátky patří k posledním obcím v celém regionu, kde vodovod ještě stále c...

Ostrava-Poruba bude pro žáky a studenty atraktivnější. Nabídne waldorfský kampus

22.October » TV Polar
Ostrava-Poruba bude mít po dlouhých letech waldorfský kampus. Už od nového roku se spojí základní a střední waldorfská škola na ulici Ľudovíta Štúra do jednoho subjektu, který bude mít pod křídly porubská radnice. Dosud střední školy zřizuje kraj.

Klamání lidu? Z "rekonstrukce" historického nádraží v Dětřichově je demolice

/FOTOGALERIE/ Nádražní budovu v Dětřichově nad Bystřicí zdobí velkoformátový transparent se sdělením: „Realizujeme pro vás rekonstrukci“. Není to klamání veřejnosti? Ve skutečnosti je naplánovaná demolice celé budovy.

Klamání veřejnosti? Z "rekonstrukce" historického nádraží se vyklubala demolice

/FOTOGALERIE/ Nádražní budovu v Dětřichově nad Bystřicí zdobí velkoformátový transparent se sdělením: „Realizujeme pro vás rekonstrukci“. Není to klamání veřejnosti? Ve skutečnosti je naplánovaná demolice celé budovy.

Ostrava bude mít Waldorfský kampus pro alternativní školství

29.September » ČRo Ostrava
Kampus vznikne propojením už fungující mateřské, základní a také střední školy. Děti tak na jednom místě stráví řadu let a přitom projdou hned třemi stupni systému.

Jindra Hojer: Za to, jaký jsem, vděčím Jaroslavu Foglarovi

24.August » Deník.cz
Málokdo z dosud žijících lidí měl tak blízko k spisovateli Jaroslavu Foglarovi jako Jindra Hojer. Člen skautského oddílu pražská Dvojka, jehož desítky let Jaroslav Foglar - Jestřáb vedl, byl dokonce inspirací pro pojmenování jednoho z legendární p...

Zemřel legendární liberecký varhaník, svatebčany doprovázel 60 let

5.June » iRegiony Impuls
Varhaník, učitel hudby, všestranný muzikant a od roku 2019 držitel Medaile města Liberce Karel Hájek zemřel minulý týden. Bylo mu 90 let.

Zemřel legendární liberecký varhaník Hájek. Rozloučení bude v pátek

Neuvěřitelných 60 let doprovázel svou hudbou svatby, vítání občánků i další obřady. V pátek se s ním na tom rozloučí celý Liberec. Legendární varhaník a učitel hudby Karel Hájek zemřel ve věku 90 let.

Zemřel legendární liberecký varhaník Karel Hájek

3.June » Liberec
S lítostí oznamujeme, že ve čtvrtek 28. května 2020 zemřel po krátké nemoci ve věku 90 let Karel Hájek, vynikající varhaník, učitel hudby, všestranný muzikant a od roku 2019 držitel Medaile města Liberce.

Doprovázel tisíce šťastných okamžiků Liberečáků. Zemřel varhaník Karel Hájek

Stal se žijící legendou. Učitel hudby a všestranný muzikant Karel Hájek v obřadní síni 60 let doprovázel hrou na varhany svatby, vítání občánků i další slavnostní chvíle. Držitel Medaile města Liberce zemřel ve čtvrtek 28. května po krátké nemoci.
Vratislav Brabenec - Český hudebník a literát.

Tato informační stránka o Karel Hájek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Hájek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes