15
new stories - click to show

Ken Hensley

Related to

Zesnulý Ken Hensley měl před svým odchodem v záloze poslední album

10.January » REGIOLIST MUSIC
Zakládající člen Uriah Heep Ken Hensley, který zemřel v listopadu 2020, měl před svým odchodem v záloze poslední album “My Book of Answers” Vydavatelství Cherry Red Records, které album vydá, vybralo k jeho propagaci společně s videoklipem ve kter...

Zemřel Ken Hensley, autor nesmrtelné Lady in Black

14.November » Osobnosti.cz
Ken Hensley, zpěvák, skladatel a někdejší klávesista britské rockové kapely Uriah Heep, ve středu večer náhle zemřel při práci na novém sólovém albu. Pětasedmdesátiletý muzikant, který byl jedním z hlavních autorů písní Uriah Heep, je u nás známý ...

Zemřel Ken Hensley, duše Uriah Heep

7.November » ČRo
Ani se tomu nechce věřit. Do nebeské kapely odešel klávesista a kytarista skupiny Uriah Heep Ken Hensley, muž, jehož hlas zná celý svět z písně Lady In Black.

Zemřel Ken Hensley, klávesista rockové skupiny Uriah Heep. Bylo mu 75 let

5.November » Lidovky.cz
Ken Hensley, který hrával v britské rockové skupině Uriah Heep na klávesové nástroje, zemřel ve věku 75 let ve svém domově ve Španělsku, oznámil ve čtvrtek britský tisk s odvoláním na hudebníkova bratra.

Zemřel Ken Hensley. Klávesistovi rockové skupiny Uriah Heep bylo 75 let

5.November » Bleskově.cz
Kapela Uriah Heep se proslavila hlavně v 70. letech minulého století. Hensley v ní hrál v letech 1970 až 1980 a podílel se na většině skladeb.

Zemřel klávesista rockové skupiny Uriah Heep Ken Hensley

5.November » stars24.cz
Ken Hensley, který hrával v britské rockové skupině Uriah Heep na klávesové nástroje, zemřel ve věku 75 let ve svém domově ve Španělsku, oznámil dnes britský tisk s odvoláním na hudebníkova bratra.

Zemřel Ken Hensley z Uriah Heep

5.November » Novinky.cz
Ve věku 75 let zemřel bývalý klávesák britské hardrockové skupiny Uriah Heep Ken Hensley, oznámil ve čtvrtek jeho bratr. Hensley by autorem řady hitů Uriah Heep včetně balady Lady In Black.

Do hudebního nebe odešel známý klávesista skupiny Uriah Heep: Ken Hensley zemřel

5.November » eXtra.cz
Odešla další z legend hudebního světa. Klávesista legendární britské rockové skupiny Uriah Heep Ken Hensley zemřel ve věku 75 let ve Španělsku, kde žil. Smutnou zprávu oznámil Kenův bratr Trevor.

Zemřel Ken Hensley, zakládající člen Uriah Heep

5.November » iREPORT.cz
V 75 letech zemřel Ken Hensley. Jako klávesista a skladatel působil v sedmdesátých letech v rockové skupině Uriah Heep a podílel se na jejích největších hitech. Zprávu o hudebníkově smrti potvrdil jeho bratr Trevor.

Zemřel Ken Hensley (†75) z Uriah Heep: Nové sólové album již nestihl dokončit!

5.November » Blesk.cz
Ken Hensley ve věku 75 let ve středu 4. listopadu večer náhle zemřel při práci na novém sólovém albu. Muzikant, který byl klávesista kapely Uriah Heep a u nás byl známý především díky skladbě Lady in Black, podlehl zápalu plic.

Zemřel Ken Hensley, někdejší zpěvák a klávesista Uriah Heep

5.November » musicserver.cz
Ve věku pětasedmdesáti let náhle zemřel bývalý klávesista a zpěvák britské rockové formace Uriah Heep Ken Hensley. Podle zdrojů blízkých rodině zemřel ve středu 4. října 2020 při ...

Tato informační stránka o Ken Hensley zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ken Hensley" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes