Milena Hladíková

Related to

Chata Živec v Píseckých horách je opravená. Líbí se?

PÍSEK – Rada města vypsala výběrové řízení na pronájem turistické chaty na Živci v Píseckých horách. V polovině října město přebírá hotovou stavbu od dodavatelské firmy Invessales. Hodně se diskutuje o tom, jestli se rekonstrukce povedla.

Tip Deníku: Ptačí den v ústecké zoologické zahradě

30.April » Ústecký deník
Ústí nad Labem - První květen je pro mnohé svátečním dnem volna, který je vhodný pro soukromé oddechové aktivity. Pro tyto účely pořádá ústecká zoologická zahrada již řadu let Ptačí den, který je od časného rána až do odpoledne zaměřen na opeřence...

První dvě čtenářky došly do stovky

12.March » i60.cz
Sto kilometrů za necelé tři měsíce. To je bilance dvou čtenářek, které se zapojily do našeho projektu Do stovky. Jako první tuto metu zdolala paní Milena Hladíková která už ušla 111 kilometrů, 101 km má v nohách i paní Alena Tollarová.

Město Písek koupí restauraci na zimním stadionu

PÍSEK – Písečtí zastupitelé odsouhlasili odkup restaurace na zimním stadionu v Písku, která je v soukromém vlastnictví. Jelikož přes restauraci vede možný vchod do stadionu, město jí chtělo získat, aby jeho stadion splňoval bezpečnostní normy. Měs...

Tato informační stránka o Milena Hladíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milena Hladíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes