15
new stories - click to show

Josef Hlaváček

Related to

Cedule, jež zachrání život. Turistům na Broumovsku pomáhají body záchrany

7.March » iRegiony Impuls
Je to jen tabulka na stromě, ale zbloudilému člověku může zachránit život. Majitelé lesů a záchranáři jimi za poslední dva roky pokryli skalní města na Broumovsku. V České republice jde o jednu z nejhustších sítí takzvaných bodů záchrany.

Facebook podpořil neziskovky reklamními kupony

5.January » MediaGuru
Facebook loni uspořádal v Česku konferenci Friday for Good, která podporuje a vzdělává neziskové organizace v digitální oblasti a pomáhá jim rozvíjet online aktivity.

Fejfar na Dakar nepojede, zatím. Svého snu se nevzdám, dušuje se

15.November » iDNES.cz
Dakar letos neklapne. Autokrosový matador Václav Fejfar se však nevzdává a věří, že se do Saúdské Arábie, kde se nejslavnější maratonské rallye současnosti jezdí, podívá na začátku roku 2022.

Sešlo z plánů na stavbu haly, tak ji směnil za pivovar. Co bude s jízdárnou dál?

Jízdárna výměnou za bývalý pivovar. Památka za památku. V Boskovicích se nedávno uskutečnila zajímavá transakce mezi tamními podnikateli. Dosavadní majitel historického objektu jízdárny Luděk Řehoř se rozhodl, že bude pod boskovickým hradem vařit ...

Hasiči a skalní záchranáři se představili na filmovém festivalu

24.August » Hasičské listy
Jak se zachovat v mimořádné situaci Záchrana osob v těžko přístupném terénu, zejména pak ze skalního terénu. To bylo téma debaty, které se uskutečnila v rámci zahajovacího večera Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metu...
Kateřina Pancová - Česká lékařka, politička
Lubomír Franc - politik ČSSD, hejtman Královéhradeckého kraje
Jan Nepomucký - Generální vikář pražského arcibiskupa
Jiří Padevět - Český spisovatel

Tato informační stránka o Josef Hlaváček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Hlaváček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes