15
new stories - click to show

Ivana Holásková

Related to

Kasička pod vánočním stromem v Brně: lidé dali skoro půl milionu, méně než dřív

29.December » Brněnský deník
Téměř půl milionu korun Brňané postupně hodili do kasičky Červeného kříže pod vánočním stromem na náměstí Svobody. Výtěžek z tradiční každoroční adventní sbírky opět pomůže dětem.

Host Dne na Moravě: Ivana Holásková

4.December » ČRo Brno
Zámek v Lednici čekají rozsáhlé proměny. Už příští rok do památky a jejího okolí zamíří částka zhruba čtvrt miliardy korun.

Cestu k minaretu v Lednici urychlí lávka přes zednářskou zahradu. Projdete se?

1.December » Blanenský deník
Přes krásnou velkou louku okolo staletých dubů a skrytou část historické zahrady, které na zámku říkají neoficiálně zednářská.

V Lednici končí letitá rekonstrukce minaretu v zámeckém parku

26.November » Seznam Zprávy
V zámeckém parku v Lednici na Břeclavsku končí v těchto dnech několik desetiletí trvající oprava minaretu, který je nejstarší dochovanou rozhlednou v České republice.

V Lednici končí letitá rekonstrukce minaretu

26.November » ČeskéNoviny.cz
Lednice (Břeclavsko) - V zámeckém parku v Lednici na Břeclavsku končí v těchto dnech několik desetiletí trvající oprava minaretu, který je nejstarší dochovanou rozhlednou v České republice....

O více než třetinu méně turistů v kraji. Výrazné ztráty evidují zámky i hotely

15.November » Vyškovský deník
Za vínem, za cykloturistikou nebo za památkami přijíždí turisté každoročně na jižní Moravu. Letos navštívilo za prvních devět měsíců Jihomoravský kraj zhruba milion lidí. O více než šestatřicet procent méně, než za stejné období loňského roku. Vyp...

Zámek Lednice nečekaně získal dotaci, s opravami parku teď musí spěchat

14.November » iDNES.cz
Lednický zámek obnoví katakomby, Maurskou vodárnu, prastarý seník i park. A to díky obří dotaci, v niž už nikdo nedoufal. Hotovo má být podle kastelánky zámku už v roce 2023. „Bude to velký fofr,“ směje se.

Lednický park vrátí o století zpět. Bleskové opravy vyjdou na 130 milionů

12.November » iRegiony Impuls
Lednický zámek obnoví katakomby, Maurskou vodárnu, prastarý seník i park. A to díky obří dotaci, v níž už nikdo nedoufal. Hotovo má být podle kastelánky zámku už v roce 2023. „Bude to velký fofr,“ směje se.

Památky zavřely a začal velký úklid

9.November » Novinky.cz
Klouzající pantofle pro návštěvníky hradů a zámků zůstávají v botnících, nikde ani noha turistova. Přesto mohou památky na restrikcích kvůli pandemii vydělat. Ne peníze, ale díky delší pauze si zdejší exponáty a samotné stavby dopřejí odpočinku a ...

Český červený kříž školí dobrovolníky, aby mohli pomáhat v domovech pro seniory

23.October » ČRo Brno
Dobrovolníky hledají v současné situaci nemocnice i domovy pro seniory. V praktických dovednostech proto zájemce proškoluje například Český červený kříž.

Host Dne na Moravě: Ivana Holásková

23.October » ČRo Brno
Už před současnými vysokými nárůsty pozitivně testovaných na koronavirus začal Český červený kříž vytvářet zálohy pečovatelů a ošetřovatelů z řad dobrovolníků.

Maurskou vodárnu i katakomby v Lednici čeká léta odkládaná oprava

16.October » Znojemský deník
I přes dříve ukončenou návštěvnickou sezonu zazněla ze zámku Lednice na Břeclavsku jedna pozitivní zpráva. Památkáři po mnohaletém snažení dosáhli na tučnou evropskou dotaci na opravu katakomb pod skleníkem, Maurské vodárny, Hubertovy šopy a obnov...

Tato informační stránka o Ivana Holásková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Holásková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes