15
new stories - click to show

Gabriela Holčáková

Related to

Ostrava dofinancuje vzdělávání i v roce 2023, připraveno už je 45 milionů korun

30.July » TV Polar
Ostrava schválila finanční podporu rozvoje kvality školství, programů vzdělávání a talentmanagementu pro rok 2023. Do progresu vzdělávání na území města investuje Ostrava v rámci schválených dotačních titulů každoročně téměř 45 milionů korun.

Lupič zapomněl po infarktu svou falešnou identitu, policistům se nechtěně udal

8.April » Novinky.cz
Jedenáct let se skrýval pod falešnou identitou polský dělník Jacek Kaminski, který podle kriminalistů v březnu 2011 přepadl banku v Ostravě.

Policista, který v civilu zastavil za plného provozu řidiče na dálnici, unikl trestu

2.July » Novinky.cz
Moravskoslezská policie ukončila prošetřování policisty, který letos na jaře zastavil za plného provozu na D46 řidiče kvůli podezření, že jede příliš rychle. Policista v civilu a služebním autě tehdy poslal řidiče ke krajnici a tvrdil, že překročení…

Žena 300krát zlomyslně volala na linku 158, hrozí jí vysoká pokuta

28.March » EuroZprávy.cz
Více než 300 telefonátů na tísňovou linku 158 během pěti týdnů má podle policie na svědomí jednadvacetiletá žena z Ostravy. Dispečerům neříkala nic, nebo jim sprostě nadávala. Kriminalisté případ evidují jako přestupek. Ženě hrozí pokuta až 200.000 …

Místo kola použil v Opavě muž u vozíku za autem skateboard

20.March » ČeskéNoviny.cz
Opava - Kuriózní situaci zaznamenali ve středu před polednem opavští policisté. Zastavili řidiče osobního auta, který namontoval místo kola u přívěsného vozíku skateboard. Navíc byl...

Opilý řidič namontoval na přívěsný vozík místo kola skateboard

20.March » Týden.cz
Kuriózní situaci zaznamenali ve středu před polednem opavští policisté. Zastavili řidiče osobního auta, který namontoval místo kola u přívěsného vozíku skateboard.

V Ostravě se střílelo. Policie naháněla zdrogovaného řidiče

29.January » Týden.cz
Zdrogovaný řidič v ukradeném autě ujížděl v pondělí večer v Ostravě policistům. Třiatřicetiletý muž podle policie projížděl na červenou, jel i po chodníku, ohrozil ženu stojící na zastávce.

Zloděj chtěl ukrást kabelku. Měl smůlu, že policista nebyl v práci

Ostrava – Pětačtyřicetiletou ženu vracející se odpoledne z práce se 10. ledna pokusil o kabelku připravit mladý zloděj v jednom z domovních dvorů.

Tato informační stránka o Gabriela Holčáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Holčáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes