15
new stories - click to show

Filip Jandourek

Related to

Nejprudší pokles v historii. V Česku se vyrobilo 1,15 milionu aut, výroba klesla až o 20 procent

13:20 » iROZHLAS
Výroba osobních aut v Česku loni klesla o 19,2 procenta na 1,15 milionu vozů. Po nejprudším poklesu v historii způsobeném zejména omezeními kvůli koronaviru se tak vrátila na úroveň roku 2014. Oznámilo to v úterý Sdružení automobilového průmyslu.

Vlivný fotbalový funkcionář Berbr je opět na svobodě, ve vazbě strávil téměř tři měsíce

13.January » iROZHLAS
Bývalý místopředseda Fotbalové asociace ČR Roman Berbr byl po téměř třech měsících propuštěn z vazby. Šestašedesátiletý vlivný a kontroverzní funkcionář je nejvýše postavenou osobou v kauze údajného ovlivňování výsledků, kterou v říjnu rozpoutal r...

Liberečtí učitelé kritizují nové maturity z cizího jazyka. ‚Pro mnohé žáky je skoro nemožná,‘ shodují se

12.January » iROZHLAS
Na nové znění zadání maturitní zkoušky z cizího jazyka si stěžují učitelé z Liberce. Mají za to, že je udělané tak, že mnoha studentům v podstatě znemožňuje závěrečnou zkoušku vůbec udělat. Problém je přitom pouze v jediné věci - a to sice, že od ...

Barrandovský most čeká v roce 2022 velká rekonstrukce. Dělníci dokončili první přípravnou část

15.December » Rádio DAB Praha
Dělníci v Praze dokončili první část příprav na rekonstrukci Barrandovského mostu. Hlavní fáze oprav důležitého dopravního uzlu má začít v roce 2022.

Druhá vitruální debata zahraničních Čechů: konzulární služby a problematika dokladů

14.December » Rádio Praha
Iniciativa Chceme volit distančně uspořádala druhou virtuální debatu zahraničních Čechů. Tématem byly tentokrát české konzuláty, konzulární služby, problematika dokladů a krizové situace v zahraničí.

Smrad z hranolek, remcal bachař. Řízky na Mírově, saláty. Svědectví o krmení českých vězňů

2.December » ParlamentniListy.cz
Omilostněný vězeň Jiří Kajínek na svém youtubovém kanále vede i pravidelný pořad, ve kterém širokou veřejnost seznamuje s taji života ve vězení. Po dílech jako „zubaři ve vězení“ nebo „ubytování a kouření ve vězení“ tentokrát přišla na přetřes gas...

Počet aut v Česku do konce září stoupl o 112 000. Jejich průměrné stáří pak vzrostlo na víc než 15 let

23.November » iROZHLAS
Počet osobních aut na českých silnicích se za devět měsíců letošního roku zvýšil o 112 000 na 6,102 milionu vozů. Jejich průměrné stáří pak vzrostlo o čtvrt roku na 15,17 roku. Vyplývá to z aktuálních údajů Svazu dovozců automobilů.

Igor Lukeš: Bez práva volit je koncept občanství prázdný

19.November » Rádio Praha
Korespondenční volba byla hlavním tématem první on-line konference ministra zahraničí Petříčka s krajany. Do debaty se zapojili zástupci českých organizací a spolků z 32 zemí světa.

Akce „Den okének“ na pomoc restauracím bude pokračovat. Podle organizátorů byl úspěšná

11.November » Rádio Praha
Sobotní akce s názvem "Den okének" na pomoc restauracím zasaženým koronakrizí bude pokračovat. Podle organizátorů byla úspěšná. Zapojily se do ní tisíce gastro podniků a zvedl prodej jídla napřímo. Právě návštěvou výdejních okének zákazníci podpor...

Vyznamenání bez ceremoniálu, Hrad v barvách trikolory, Česká centra zahrají Novosvětskou

28.October » Rádio Praha
V Česku je dnes státní svátek - den vzniku Československé republiky. Kvůli pandemii koronaviru odložil prezident Miloš Zeman předávání vyznamenání na příští rok. Česká centra budou vysílat Dvořákovu Novosvětskou.

Berbr zpronevěřil peníze plzeňského svazu, tvrdí policie. Mělo jít o semináře, které neproběhly

20.October » iROZHLAS
Bývalého místopředsedu Fotbalové asociace ČR Romana Berbra viní policie vedle ovlivňování výsledků druhé a třetí ligy prostřednictvím rozhodčích také ze zpronevěry 850 tisíc korun. Informoval o tom server lidovky.cz.

Schodek rozpočtu na příští rok se zřejmě zvýší. ‚Krátkodobě v tom nevidím problém,‘ říká Rusnok.

14.October » iROZHLAS
Schodek státního rozpočtu v příštím roce bude pravděpodobně vyšší než zatím navržených 320 miliard korun. Nejnovější opatření proti šíření koronaviru a pokračování epidemie budou mít totiž dopad na příjmy státního rozpočtu. Uvedl to guvernér České...

Tato informační stránka o Filip Jandourek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Jandourek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes