Ladislav Jaroš

Related to

PLES GYMNÁZIA LADISLAVA JAROŠE HOLEŠOV

20.January » Zlin.cz
VSTUPENKY pro žáky školy a veřejnost budou v předprodeji od pondělí 9. prosince 2019 v kanceláři paní Ivany Sklenářové

Gymnázium v Holešově vzdělává mladé lidi už 120 let

14.September » iDNES.cz
Před 120 lety začala vyučovat Zemská vyšší reálka v Holešově, předchůdce dnešního Gymnázia Ladislava Jaroše. O tři roky později se studenti dočkali nové budovy, v níž sídlí dodnes. Ta má nyní za sebou velkou opravu. Další články k tématu: Zlatého ...

Gymnázium v Holešově vzdělává mladé lidi už 120 let

14.September » iRegiony Impuls
Před 120 lety začala vyučovat Zemská vyšší reálka v Holešově, předchůdce dnešního Gymnázia Ladislava Jaroše. O tři roky později se studenti dočkali nové budovy, v níž sídlí dodnes. Ta má nyní za sebou velkou opravu.

Kraj na opravu gymnázia v Holešově vyčlenil 50 milionů korun

5.September » Zlin.cz
HOLEŠOV - Budova Gymnázia Ladislava Jaroše v Holešově má za sebou nákladnou rekonstrukci. Serveru Zlin.cz to uvedl Jan Vandík z tiskového oddělení krajského úřadu.

Budova holešovského gymnázia je po rekonstrukci

5.September » prvnizpravy.cz
Slavnostní otevření zrekonstruované budovy Gymnázia Ladislava Jaroše se uskutečnilo v Holešově. Investorem rok trvající rekonstrukce za 48,630 milionu korun byl Zlínský kraj, který je zřizovatelem školy.

Zrekonstruované gymnázium ušetří za vytápění, opravy se dočkala i věž

Rok trvající rekonstrukce holešovského Gymnázia Ladislava Jaroše je u konce. Historická budova podstoupila výměnu oken, opravu fasády, zateplení části podkroví a rekonstrukci střechy včetně střešních oken.

Budova holešovského gymnázia je po rekonstrukci, kraj na ni vynaložil téměř 50 milionů

3.September » Zlínský kraj
ZLÍNSKÝ KRAJ – Slavnostní otevření zrekonstruované budovy Gymnázia Ladislava Jaroše se dnes uskutečnilo v Holešově. Investorem rok trvající rekonstrukce za 48,630 milionu korun byl Zlínský kraj, který je zřizovatelem školy. Na historickém objektu ...

Opravy gymnázia v Holešově pozastavila zima

Rozsáhlou rekonstrukcí procházelo Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov. Datum ukončení stavebních prací už je dávno pryč, lešení přesto z gymnázia nemizí.

Tato informační stránka o Ladislav Jaroš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Jaroš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes