15
new stories - click to show

Václav Kopta Český herec a muzikant

Related to

Václav Kopta a jeho milovaná 60. léta

Textař a hudebník Václav Kopta uvádí písně, které obstály v souboji s časem, anebo o kterých si myslí, že teprve obstojí.

Václav Kopta holduje nebezpečnému koníčku: Manželka se o mě bojí, skončil jsem už v nemocnici

23.September » Expres.cz
Málokdo o herci Václavu Koptovi (56) ví, že miluje adrenalin, a tím pádem se věnuje i jednomu hodně odváženému koníčku, na který by si jen tak někdo netroufl. Přiznává, že i on sám má někdy strach a v panice od toho utíká, ale vášeň je vášeň. Jenž...

VIDEO: V Hradci jako ve Star Treku / Bus salon s Václavem Koptou

23.September » Hradec Králové
Nové elektrobusy, stanice rychlonabíjení přímo ve městě, téměř všechny vozy pod jednou střechou a vesmírný dispečink na futuristickém autobusovém terminálu. Vašek se v Hradci rozhodně nenudil.

Co si u manželky žehlí?

22.September » NašeHvězdy.cz
S manželkou jsou spolu už od středoškolských let, přesto si umějí užít romantiku jako zamlada. Herec ze seriálu Hvězdy nad hlavou, Václav Kopta (56), v létě vyrazil s manželkou Sim... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Co se stalo Koptovi? Vypadal jsem jako sloní muž, překvapuje

21.September » Aha!
Není jen vášnivým šoférem autobusu, ale také včelařem. Jenže po silné alergické reakci na bodnutí žihadlem se Václav Kopta (56) musí svého druhého koníčka vzdát. Zbavuje se proto i včelína, který má – jak jinak – podobu zastávky ČSAD.

Václav Kopta a jeho milovaná 60. léta

19.September » ČRo 2 - Praha
Textař a hudebník Václav Kopta uvádí písně, které obstály v souboji s časem, anebo o kterých si myslí, že teprve obstojí.

Hodnocení redakce: Werich (Letní scéna Musea Kampa) - 40 % [Helena Grégrová]

17.September » i-divadlo.cz
45 %. Když už inscenace o Werichovi jednou je, tak má koukat, aby byla. Záživná, šmrncovní, nápaditá, důvtipná, sdělná... A ne být místy zbytečně rozvleklým, více než méně nudným, celkově ne zřetelně koncepčním životopisným průletem umělcova život...

Před pár měsíci se živil jako autobusák: Václav Kopta se své vášně nevzdal a za volantem sedí pořád

15.September » Super.cz
Díky koronaviru si splnil dětský sen. Václav Kopta (56) se už od chlapeckých let toužil stát řidičem autobusu. Posledních pár měsíců, kdy nemohl hrát, se mu to plnilo. Absolvoval zkoušky a brigádně se živil jako autobusák.

Po čem toužíme. Štěpán Kozub a Jiří Langmajer jako hrdinové dvou nových filmů

12.September » Kultura Deník.cz
Černá komedie Shoky a Morthy ještě nemizí z kin, jeden z jejích aktérů, Štěpán Kozub už ale dotáčí nový film. Jmenuje se Spolu a oblíbený ostravský herec tu vyměnil youtubera za autistu. Autoři scénáře David Laňka a Martin Müller se inspirovali di...

Václav Kopta a jeho milovaná 60. léta

12.September » ČRo 2 - Praha
Textař a hudebník Václav Kopta uvádí písně, které obstály v souboji s časem, anebo o kterých si myslí, že teprve obstojí.
Radka Kovaříková - Česká krasobruslařka

Tato informační stránka o Václav Kopta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Kopta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes