15
new stories - click to show

Nina Ledvinová

Related to

Oprava mostu na tahu k Vídni finišuje, okolní silnice jsou ale zničené

27.November » iDNES.cz
Dlouho očekávané zprovoznění opravovaného mostu přes novomlýnské nádrže na rozhraní okresů Břeclav a Brno-venkov se blíží. Na stavbu pohodlnější cesty k Vídni však doplatily vesnice na objízdné trase, silnice jsou tam úplně zničené.

Řidiči pozor: V Jindřichově Hradci je částečně uzavřený hlavní tah

Částečná uzavírka hlavního tahu v Jindřichově Hradci od pondělí komplikuje dopravu ve směru na Prahu.

VIDEO: Obchvat Chýnova dostává jasné obrysy, práce nezdržuje ani koronavirus

Po 40 letech se konečně buduje téměř čtyřkilometrový obchvat městečka Chýnov na Táborsku, jeho výstavba byla slavnostně zahájena v září letošního roku. Celé roky budování bránila jediná odpůrkyně stavby, letos kauzu rozštíplo samotné ministerstvo ...

Hradec nechce čekat léta na severní tangentu, řeší komplikaci s letištěm

18.November » iDNES.cz
Už podruhé za posledních pět let musí projekt hradecké severní tangenty absolvovat proces posouzení vlivu na okolí EIA. Sice se nic nemění na termínech, kdy by se pomyslný třetí okruh měl otevírat, ale město se s čekáním dlouhým 11 let nechce smířit.

Z historického náměstí v Novém Městě zmizí přetížená silnice první třídy

16.November » iDNES.cz
Přes cenné historické náměstí v Novém Městě nad Metují na Náchodsku v budoucnu nepovede silnice první třídy. Cesta ke změně sice potrvá několik let, ale stát s krajem a radnicí se tím už vážně zabývají.

Zeď se zase sype! Komplikace na silnici mezi Ostravou a Opavou budou až do konce listopadu

7.November » Blesk.cz
Kvůli chybě v projektu už zase musí řidiči na hlavním tahu z Ostravy do Opavy jezdit omezeně. Opět se tu sype opěrná zeď. Opravy potrvají až do konce listopadu.

Opravte Nový most, vyzvalo město ŘSD

3.November » Děčín
Špatný stav Nového mostu vadí jak řidičům, tak i vedení města. Na mostě se neustále objevují díry a výtluky. Město tento stav dlouhodobě urguje u Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), které má Nový most ve správě. „Špatný technický stav Nového mostu ...

Na Novém mostě se neustále objevují díry a výtluky. Víme, kdy by měly začít opravy

3.November » edecinsko.cz
Děčín - Špatný stav Nového mostu vadí jak řidičům, tak i vedení města. Na mostě se neustále objevují díry a výtluky. Město tento stav dlouhodobě urguje u Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), které má Nový most ve správě. „Špatný technický stav Novéh...

Dušičky letos proběhnou netradičně, bohoslužba za zemřelé bude on-line

28.October » QAP.cz
Česká republika si letos poprvé bude připomínat Den památky zesnulých netradičním způsobem, svátku se totiž dotknou některá vládní nařízení. Jaká?

Od středeční půlnoci platí nová opatření, výrazně je omezen pohyb na veřejnosti

28.October » QAP.cz
Reprodukční číslo se stále pohybuje vysoko. Proto vláda přistoupila k dalšímu opatření. Nejvýraznější je zákaz nočního vycházení a omezená otevírací doba obchodů.

Tip na podzimní procházku: Skalní naučná stezka pod Radyní - FOTKY

28.October » QAP.cz
Co takhle vyrazit na procházku poblíž Plzně? Skalní stezka vede okolím zříceniny hradu Radyně. Prochází lesy pod Radyní, přes skalní vyhlídky, kolem skal a obnovených studánek.

Tato informační stránka o Nina Ledvinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nina Ledvinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes