15
new stories - click to show

Jiří Litoš

Related to

Laurin & Klement: Začali z ničeho, dobyli svět a pak museli předat žezlo dravější konkurenci

5.January » ČRo 2 - Praha
Český automobilový průmysl vděčí za svůj vznik a rozkvět dvěma kamarádům, kteří začínali jako opraváři velocipedů v malé pronajaté dílničce na mladoboleslavské periferii.

Rosenbaum: Z malého salonu vybudoval elitní oděvní značku

10.November » ČRo 2 - Praha
Modely od Oldřicha Rosenbauma si za první republiky žádaly herečky, manželky diplomatů i podnikatelů. Lákaly je propracované detaily oděvů i jejich nápaditost.

Dior: Úspěch mu předurčila vědma

21.July » ČRo 2 - Praha
Světově proslulý tvůrce módy, parfémů a doplňků se držel předpovědí a plánoval podle nich všechny své životní kroky. U sebe pořád nosil nejrůznější přívěsky pro štěstí.

Ritz: Z pasáčka koz významným hoteliérem

7.July » ČRo 2 - Praha
„Na hotelovou branži, hochu, zapomeň,“ řekl mu jeho šéf. Dnes síť hotelů s jeho jménem představuje špičkový servis, luxus a eleganci.

Zkouška únosnosti stropních dílců

28.May » TZB-info
Článek představuje experiment provedený na Univerzitním centru energeticky efektivních budov (UCEEB) ČVUT ve spolupráci s Cihlářským svazem. Experiment byl proveden na dvou stropních konstrukcích shodných rozměrů, z nichž jedna byla provedena jako...
Václav Vydra - Český herec
Arthur Conan Doyle - Britský spisovatel

Tato informační stránka o Jiří Litoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Litoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes