15
new stories - click to show

Jan Vlasák

Related to

Pavel Kohout: Marast. Aktovka ze života disidentského spisovatele Ferdinanda Vaňka

17.November » ČRo
Jak zvládnout přezkoušení kvůli řidičáku, když vám místo pozvání vyrazí dveře, když zlý policajt hraje hodného a když vám udělají nabídku, která nelze odmítnout?

Paweł Huelle: Zázrak

11.November » ČRo 3 Vltava
Povídka polského spisovatele. Z vlastního překladu připravil Petr Balajka. Účinkuje Jan Vlasák. Režie Martina Schlegelová. Natočeno v roce 2014.

Lidi jsou víc než prázdné vrcholky hor aneb Vždy jsem se cítil svobodný

29.October » Český rozhlas
Narodil se přesně v polovině letních prázdnin roku 1945 a toto datum jako by předurčilo jeho osud. Přestože značnou část života strávil v komunistické totalitě, vždy se snažil své kroky řídit sám a žít co nejsvobodněji. Z malé obce nedaleko Brna s...

Hodnocení uživatelů: Otec (Městská divadla pražská) - 100 % [Poulett]

23.October » i-divadlo.cz
Excelentní herecký koncert pana Jana Vlasáka. Neudržela jsem slzy. Pochopí to jen ten, kdo to zažil. Pan Vlasák naprosto vystihl postavu i problematiku. Úžasné představení na které by měli jít všichni, kdo se o postižené Alz.starají.

„Zachovej nám Hospodine...“ Proměny písně Josepha Haydna

20.October » ČRo
Připravila a uvádí Vlasta Reittererová. Spoluúčinkuje Jan Vlasák. Režijní spolupráce Markéta Jahodová a Libor Dřevikovský.

Zdeněk Rotrekl: Přemítání

10.October » ČRo
Přemítání o dějinách i společnosti na základě gesta, kterým vězni zdravili svobodné občany. Esej básníka, spisovatele a bývalého politického vězně čte Jan Vlasák.

Backman, Fredrik: Úzkosti a jejich lidé

4.October » iLiteratura.cz
V románové grotesce s lehkou detektivní zápletkou a silným důrazem na téma rodičovství stál interpret před úkolem poradit si s velkým množstvím různorodých a často hašteřivých postav. Zejména ženské party se místy potácejí na hranici karikatury, a...

František Hrubín: Oldřich a Božena aneb Krvavé spiknutí v Čechách

19.September » ČRo
Básnické drama zápasu o moc, ale také o lásku a lidskou sounáležitost z nepokojné doby úsvitu českých dějin. Uvádíme ke 110. výročí narození Františka Hrubína.

Co je to rodina a co ji drží pohromadě aneb Křehké vyprávění o manželství a rodinných vztazích

15.September » KrajskeListy.cz
Tkaničkou se dají jak zavázat boty, tak i ledacos sešněrovat. Je tedy tkanička symbolem soudržnosti, nebo spoutání? Román o mezilidských vztazích Tkaničky nyní vychází jako audiokniha, čtou Martin Hruška, Marie Štípková, Martin Preiss, Simona Babč...

Maigretův první případ (Georges Simenon)

8.September » Centrum DETEKTIVKY
Přenesme se do doby kočárů a fiakrů a zaposlouchejme se do audioknihy o tom, jak šestadvacetiletý Maigret řešil svůj první velký zločin. Příspěvek Maigretův první případ (Georges Simenon) pochází z Centrum DETEKTIVKY

Tato informační stránka o Jan Vlasák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vlasák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes