Dagmar Machová

Vztahuje se k

Na start! Do Děčína míří Olympijský běh

8.června » Děčínský deník
Ústecký kraj – Největší běžecká událost v ČR se blíží. Přes 80 tisíc běžců, mezi nimi i mnoho olympioniků, vyběhne ve středu 20. června v jeden okamžik na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu po celé zemi.

Bitva o Most, trhy, atrakce, prezident. Město slaví velkolepě 100 let republiky

25.května » Mostecký deník
Most – Celou sobotu se koná v Mostě oslava 100. výročí založení Československa. Očekává se účast tisíců lidí jako na Mostecké slavnosti nebo oslavě narození Karla IV.

Komunální a senátní volby proběhnou společně začátkem října

23.května » Mostecký deník
ČR, Mostecko - Termín komunálních a senátních voleb je znám. Prezident Miloš Zeman ho stanovil na pátek 5. října a sobotu 6. října 2018. Jeho rozhodnutí musí ještě podepsat premiér v demisi Andrej Babiš.

Asistenti prevence kriminality uspořádali turnaj pro děti

22.května » Mostecký deník
Most - Asistenti prevence kriminality městské policie v Mostě uspořádali fotbalový turnaj pro děti ze sociálně vyloučených lokalit.

Plovárna Ressl chce otevřít, petice za její záchranu pokračuje

22.května » Mostecký deník
Most /FOTO/ - Ztrátovému soukromému koupališti Ressl hodlá finančně pomoci radnice. Bazény jsou zatím bez vody.

Jaro odstartovalo práce na sesuvu. Část cesty do hor zatím jezdí autobusy

19.května » Mostecký deník
Moldava v Krušných horách - Na železniční trati 135 Most- Moldava v Krušných horách v úseku Osek město - Moldava je stále výluka, a to kvůli sesuvu.

Za kulisy Murínova odchodu: Tlak na manželku a loajální právnička

2.května » Neovlivní
Generální inspekci bezpečnostních sborů opustil její šéf Michal Murín, na jehož odchod několik měsíců tlačil premiér v demisi Andrej Babiš. Murín rezignoval poté, co se terčem stala jeho žena, státní zástupkyně. GIBS je dnes už plně pod kontrolou ...

FOTO: Zoo Děčín odstartovala 69. návštěvnickou sezonu

Děčín - Více než tisícovka lidí zahájila v pořadí již 69. návštěvnickou sezonu v Zoo Děčín. Příchozí čekalo odpoledne plné zábavy s názvem Startujeme!, při kterém zoo představila především novinky, které přichystala na letošní rok.

iROZHLAS má rok: investigoval, zpovídal, analyzoval i vysvětloval

18.dubna » iROZHLAS
Už přesně rok přináší iROZHLAS kompletní zpravodajství z domova i ze světa. Podívejte se na nejdůležitější a nejzajímavější texty, které za posledních 365 dnů vznikly.

Vyšetřovatele Čapího hnízda odposlouchávala GIBS, nařídil to podřízený Bradáčové

10.března » Česká justice
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) před čtyřmi lety odposlouchávala vyšetřovatele případu Čapí hnízdo Pavla Nevtípila. Akci řídilo Vrchní státní zastupitelství v Praze (VSZ). Příslušníky inspekce tehdy postup žalobce silně znepokojil. ...

Kauza Murín: Co má Babiš na šéfa GIBS?

28.února » Česká justice
Když odejdete sám, bude to bez skandálu. Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Michal Murín nevyslyšel nabídku premiéra v demisi Andreje Babiše, který ho vyzval k rezignaci. Údajný nátlak ze strany premiéra Murín oznámil médiím. O...

Babiš hraje o vliv na policii. Tlakem na odstoupení šéfa GIBS se kvůli Čapímu hnízdu dostává do střetu zájmů

28.února » iHNED.cz
Premiér Andrej Babiš prosazuje změnu v čele Generální inspekce bezpečnostních sborů, ačkoli jeho kabinet vládne v demisi a nemá důvěru sněmovny. Pokud premiér prosadí do čela inspekce svého člověka, získá vliv na policii. Sám přitom čelí obvinění ...

Tato informační stránka o Dagmar Machová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Machová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes