15
new stories - click to show

Otakar Marcin

Related to

Ve věku 48 let zemřel restaurátor Marcin. V Jihlavě opravil řadu památek, třeba i Mariánský sloup a kašny

Z jihlavské radnice přišla smutná zpráva. Ve věku 48 let zemřel Otakar Marcin, známý restaurátor, který se v Jihlavě podílel na opravě řady památek.

Oprava zničeného kříže přijde na statisíce

10.November » Jihlavské listy
Kamenný kříž (poklona) s litinovým korpusem ukřižovaného Krista poblíž Popic kdosi poničil. Vlastníkem památky z roku 1924 je Statutární město Jihlava. Drobný sakrální objekt stojí na Katastrálním území Popic u Jihlavy, poblíž lesní cesty, na okra...

Oprava sochy po sedmdesáti letech. Restaurátoři se nestačili divit

/FOTOGALERIE/ Oprava Pomníku vítězství Rudé armády na jihlavském Svobodově náměstí se blíží k svému závěru. Restaurátory překvapilo, v jakém stavu socha byla.

FOTO: Křížek v Henčově má po roce novou kovanou ohradu

Kovaná ohrada u křížku v Henčově je po roce zpět na svém původním místě. Zastaralou ohradu se rozhodli pracovníci odboru správy realit opravit na začátku minulého roku, když ji však z křížku u Henčova sundali, kříž srazilo auto.

Křížek v Henčově má novou kovanou ohradu

Kovaná ohrada je po roce zpět na svém původním místě. Zastaralou ohradu se rozhodli pracovníci odboru správy realit opravit na začátku minulého roku, když ji však z křížku u Henčova sundali, kříž srazilo auto. „Řidiče bohužel policie dosud nenašla...
František Ferdinand - Rakouský, uherský a český korunní princ
Panna Marie - Matka Ježíšova
Karel Čapek - Český spisovatel

Tato informační stránka o Otakar Marcin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Otakar Marcin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes