Karla Maříková

Vztahuje se k

Hybridní hrozby? Nesmysly, které jste přednášela, řekl Babiš poslankyni SPD

16:33 » iDNES.cz
Andrej Babiš se při interpelacích opřel do poslankyně SPD Karly Maříkové, která se premiéra v demisi ptala, proč ministr vnitra Lubomír Metnar jménem České republiky souhlasil v Marrákeši s podporou legální migrace Afričanů do Evropy. Babiš se pro...

Nemusíme strašit naše lidi. Žádná migrace se nekoná, vmetl Babiš SPD

15:47 » Novinky.cz
Čtvrteční odpoledne patří ve Sněmovně tradičně interpelacím na premiéra. Poslankyně SPD Karla Maříková se pustila do předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) kvůli migraci. Ten jí sepsul, že není třeba strašit lidi. Dění ve Sněmovně sledujeme živě.

Karla Maříková

19.května » ParlamentniListy.cz
Ztratili jsme vztah k přírodě, půdě i zemědělství. Dnešní orná půda je zastavována rychlostí 15 hektarů denně a tam kde se zlatalo obilí dnes stojí sklady nebo zasmrádá řepka. Přestali jsme si uvědomovat, že orná půda je to nejcennější co máme.

Seminář o komunikaci mezi rodiči a pedagogy

10.května » Rýmařov
Na sobotu 12. května 2018 připravila Místní akční skupina Rýmařovsko seminář s paní lektorkou, psychoterapeutkou, supervizorkou a též rodinnou a výchovnou poradkyní v soukromé praxi Mgr. Karlou Maříkovou.

Karla Maříková

Změny klimatu, extrémní výkyvy počasí, sucho, zvyšující se teploty, špatná druhová skladba stromů má za výsledek zkázu lesů a nahrávají všem škůdcům. Pestřejší druhová skladba umožňuje snadněji odolávat živelným katastrofám -polomům, ale také škůdců.

Karla Maříková

Použití chemických zbraní je odsouzeníhodné, ale dnešní útok na Sýrii za údajné použití chemických zbraní bez důkazů a pod vlivem emocí je selhání diplomacie nejvýše postavených politiků.

Karla Maříková

24.března » ParlamentniListy.cz
Společnost Sokolovská uhelná se chystá v Karlovarském kraji spalovat toxický odpad z tzv. ostravských ropných lagun, které jsou pozůstatkem výroby ropných produktů a odpadu z recyklovaných vyjetých motorových olejů společnosti Ostramo.

Karla Maříková

10.března » ParlamentniListy.cz
Tento týden se roztrhl pytel s mimořádnými schůzemi a návrhy na odvoláními poslanců z různých funkcí a sněmovna opět připomínala estrádní kabaret.

Karla Maříková

4.března » ParlamentniListy.cz
Poslanecká sněmovna bude na příští schůzi projednávat návrh SPD ústavního zákona o doplnění obsahu ústavy o přímou volbu starostů a hejtmanů.

Karla Maříková

27.února » ParlamentniListy.cz
Dnes se na 7. schůzi Poslanecké sněmovny projednával návrh SPD zákona o celostátním referendu. Jednání bylo nakonec přerušeno do příští schůze, než se poslanci ostatních stran formou odborného semináře seznámí s tím, co to referendum je.

Pětice poslanců za Karlovarský kraj otevřela v regionu svoje kanceláře

16.února » iDNES.cz
„Chcete se mnou diskutovat? Přijďte do mé poslanecké kanceláře.“ Takové pozvání teď mohou přijmout obyvatelé regionu od pěti zvolených zástupců Sněmovny. Další články k tématu: Poslanci za Karlovarský kraj dostali na náhradách osm milionů Starosta...

Pětice poslanců za Karlovarský kraj otevřela v regionu svoje kanceláře

16.února » iRegiony Impuls
„Chcete se mnou diskutovat? Přijďte do mé poslanecké kanceláře.“ Takové pozvání teď mohou přijmout obyvatelé regionu od pěti zvolených zástupců Sněmovny.

Tato informační stránka o Karla Maříková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karla Maříková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes