Freddie Mercury

Related to

Freddie Mercury 28 let po smrti: Dočkal se této velké pocty!

7.October » stars24.cz
Letos uplyne 28 let od smrti zpěváka Freddieho Mercuryho, lidé na něj ovšem ani po takovém čase nezapomínají. Rockovou legendu nejnověji oživili tvůrci slavného animovaného seriálu, který se vysílá i v Česku.

Freddie Mercury: Měl zadní vrátka, kdyby to nevyšlo s Queen!

5.October » stars24.cz
Neshody uvnitř legendární kapely Queen nebyly ničím výjimečným, proto ani není divu, že Freddie Mercury přemýšlel o dalších hudebních projektech. Se kterými dvěma hvězdnými kolegy chtěl dát dohromady superkapelu?

SOUTĚŽ o knihu Freddie Mercury & Queen – Excentrický fenomén

5.October » Chrudimka.cz
Freddie Mercury, nezaměnitelná postava celosvětové rockové scény, proslul především jako frontman skupiny Queen, s níž spojil prakticky celou svou hudební kariéru. | Chrudimka.cz

Freddie Mercury a velké trápení: Nesnesl srovnání s jinou legendou!

3.October » stars24.cz
K legendárním Beatles vzhlíží snad každý, kdo kdy koketoval s muzikou. I oblíbený zpěvák Queen Freddie Mercury měl mezi čtveřicí z Liverpoolu svého oblíbence. S kým si nikdy nepřál být srovnáván?

Na mejdan s platinovou deskou zvou swingoví Piráti i Molavcovou a Sobotu

2.October » ČRo Pardubice
Sedmým rokem pokračuje série koncertů skupiny Pirate Swing Band. Letos v prosinci připomene semaforské narozeniny a oslaví velký úspěch jedné zapomenuté skladby.

Freddie Mercury a jeho životní láska: Podívejte se na málo známé fotografie z posledních let zpěvákova života

28.September » Reflex.cz
Freddie Mercury je bezesporu považován za jednoho z největších hudebníků všech dob. Je zároveň považován za jednu z ikon gay komunity. Naproti své slávě však svou sexualitu a vztahy držel většinou v tajnosti. Partnerem, který byl s Freddiem až do ...

Freddie Mercury má nástupce: Kéž bych s Queen neměl ani koncert, říká!

26.September » stars24.cz
Queen našli nástupce svého legendárního frontmana Freddieho Mercuryho v USA, stal se jím už před lety americký zpěvák Adam Lambert. Ten si nyní nechal slyšet, že by byl nejradši, kdyby s kapelou neabsolvoval ani koncert. Jak to přesně myslel?

Retro disco party

26.September » Informuji.cz
Legendární DJs, které znáte z davadesátek se vrací, aby Vás ještě... | Pardubice - (2019-11-29 19:00:00 - 2019-11-30 00:00:00)

Koncertem Queen Relived ožije v O2 areně Freddie Mercury

25.September » Chrudimka.cz
Fanoušci jedné z největších hudebních kapel všech dob Queen se mohou těšit na velkou událost. V termínu 15. května 2020 se v pražské O2 areně uskuteční koncertní show s názvem Queen Relived, která připomene slávu skupiny, která přepsala dějiny roc...

Freddie Mercury a jídlo: Překvapí vás, co měl nejradši?!

24.September » stars24.cz
Jak stojí na jeho epitafu, Freddie Mercury miloval život, rád měl však také dobré jídlo. Jaké pokrmy byly jeho vůbec nejoblíbenější? Budete se divit, ale odpověď na tuto otázku padla na českých rozhlasových vlnách.

Freddie Mercury: Posmrtný život plný tajemství!

22.September » stars24.cz
Letos to bude už 28 let, co nás navždy opustil legendární zpěvák kapely Queen Freddie Mercury. Ačkoliv o něm dnes víme prakticky všechno, jeho posmrtný život je dodnes v mnoha ohledech obestřen tajemstvím.

Dopřáli si "masáž" v Asii. Strach muže dohnal na test HIV

20.September » Olomoucký deník
„Uzlíček nervů“ se stal ze silného mladého muže z Olomouckého kraje, jenž počátkem letošního léta odjel do Asie, kde si dopřál erotickou masáž - se vším všudy. V pondělí přišel do poradny prevence HIV/AIDS v Olomouci.

Tato informační stránka o Freddie Mercury zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Freddie Mercury" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes