15
new stories - click to show

Robert Mikluš

Related to

Láska na špičkách

21.September » Nový Bydžov
Nová česká romantická komedie. Hrají: Vica Kerekes, Ondřej Veselý, Jiří Havelka, Leoš Noha, Jakub Kohák, Igor Chmela, Tomáš Jeřábek, Robert Mikluš, Jitka Schneiderová, Linda Rybová, Pavel Nový aj.

Nová sezona v Divadle Na zábradlí: Balzac, Freud či Adamec a Důvěrník pro vzkazy od diváků

30.August » Literární noviny
Divadlo Na zábradlí vstoupí do nové sezony slavnostním přeplaváním Vltavy – v pátek 3. září v 15:00 přeplave herec Václav Vašák se svými kolegy ze Střeleckého ostrova na Smetanovo nábřeží. Hned následující den, 4. září, je na programu premiéra Bal...

Filmová novinka: Zátopek

25.August » Mezizenami.cz
Výpravný film režiséra Davida Ondříčka, věnovaný nejen sportovnímu, ale i životnímu příběhu jednoho z největších...

Pařmenka Jenovéfa Boková: Na červený koberec s lahváčem v ruce!

21.August » Expres.cz
Jiří Bartoška ještě ani nestihl vyřknout svou památnou větu “a tímto považuji festival za zahájený” a Jenovéfa Boková předvedla, kdo bude i letos za pařmena festivalu. Do limuzíny, která ji měla odvézt na červený koberec, si totiž s sebou jako dám...

RECENZE: Zátopek na 100 procent. Film, který dosahuje mezinárodních kvalit

20.August » Novinky.cz
Léta připravovaný a rok očekávaný film režiséra Davida Ondříčka Zátopek nemohl mít lepší start než zahájení 55. ročníku MFF Karlovy Vary a festival si nemohl přát lepší úvodní film. Dlouhé ovace po zahajovací projekci to jen potvrdily.

Poezie a tanec ve Werichově vile

12.July » Opera PLUS
Režisér a choreograf Martin Dvořák se dlouhodobě věnuje pod značkou svého souboru ProART Company odkazu českých básníků. Na poli současného tance je to snaha ojedinělá a také neobvykle soustavná, ve spojení s tancem a hudbou se tak objevilo již dí...

Egon Bondy: Cybercomics

11.July » ČRo 3 Vltava
Budoucnost lidstva je ohrožena, proto je k pomoci vyzvána počítačová specialistka Vera. Účinkují Barbora Goldmannová, Jana Štvrtecká, Robert Mikluš, Zdeněk Bureš a další.

Peklo v dole Dukla pohřbilo 108 horníků. Před 60 roky zahynuli i kvůli plnění norem

7.July » Bleskově.cz
Od neštěstí v dole Dukla, při kterém v roce 1961 zemřelo 108 horníků, uplynulo ve středu 7. července 60 let.

Egon Bondy: Cybercomics

4.July » ČRo 3 Vltava
Budoucnost lidstva je ohrožena, proto je k pomoci vyzvána počítačová specialistka Vera. Účinkují Barbora Goldmannová, Jana Štvrtecká, Robert Mikluš, Zdeněk Bureš a další.

Tato informační stránka o Robert Mikluš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Mikluš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes