15
new stories - click to show

Petr Miller

Related to

PODCAST: Podívejte, pane Havel, vám chybí revoluční koncovka!

19.November » Reportermagazin.cz
Ve vzpomínkách se vrací například do září roku 1960, kdy zažil hromadnou otravu v hlubinách Dolu Nosek na Kladensku, kde tou dobou pracoval jako zámečník – a přežil pravděpodobně díky tomu, že hrál v době dospívání vrcholově hokej.

Zátopkovi jsem sebral důchod, odmítl jsem i Havla, vzpomíná polistopadový ministr Miller

17.November » Rádiožurnál
Byl kovářem, ministrem i manažerem. Petr Miller během listopadu 1989 organizoval stávkové hnutí mezi dělníky, poté se stal ministrem práce a sociálních věcí ČSFR.

Bez dělníků by to s revolucí bylo jinak. Všichni jsme tehdy hráli vabank, říká Miller

17.November » iHNED.cz
„Na Národní třídu bych sám nešel, ale když jsem viděl záběry ze zásahu proti studentům, rozhodl jsem se, že do toho půjdu,“ líčí Petr Miller, který se během sametové revoluce stal z kováka v ČKD prvním federálním ministrem práce a...

Zátopkovi jsem sebral důchod, odmítl jsem i Havla, vzpomíná první polistopadový ministr práce a sociálních věcí

17.November » Rádiožurnál
Byl kovářem, ministrem i manažerem. Petr Miller během listopadu 1989 organizoval stávkové hnutí mezi dělníky, poté se stal ministrem práce a sociálních věcí ČSFR.

17. listopad na Radiožurnálu. Připomeňte si s námi Den boje za svobodu a demokracii

16.November » Rádiožurnál
Jako vždy pro vás připravujeme pestrou mozaiku reportáží a živých vstupů. Listopad 1989 do studia přijdou připomenout i jeho přímí aktéři a výrazné tváře sametové revoluce.

Ať promluví vůdce dělníků z Listopadu 89 Petr Miller

11.November » Oko Kosmasu
Kniha rozhovorů historika Jakuba Šloufa s vůdcem průmyslových dělníků z listopadu 1989 a pozdějším prvním polistopadovým federálním ministrem práce a sociálních věcí Petrem Millerem sleduje poutavý životní příběh. Otevřenost vyprávění Petra Miller...

Kilo papíru za 4 Kč. Nedostatek surovin výrazně zvedl výkupní ceny, chybí i kovy

6.September » iDNES.cz
Nedostatek surovin na trhu a také rostoucí objemy nákupů přes internet ženou vzhůru výkupní ceny starého papíru i železného šrotu. Sběrny tak hlásí nárůst cen v řadě případů i na několikanásobek v porovnání s předcovidovým obdobím.

35 let od znovuotevření Divadla Jiřího Myrona po poľáru

30.April » Divadlo.cz
Před 35 lety – dne 28. dubna 1986 – bylo opět otevřeno Divadlo Jiřího Myrona. Rekonstrukce požárem zničeného kulturního stánku trvala dlouhých 10 let. Divadlo

Klaus bojuje o svůj nejtěžší comeback. Může přijít o pověst vítězného hráče

22.March » Forum24
Exprezidentovi Václavu Klausovi je politický vejminek malý. Ve vleklé koronavirové krizi ucítil šanci na návrat. Naznačovala to už jeho nedávná extempore, kdy se na veřejnosti objevoval bez povinné roušky a nechal si za to vyměřit pokutu. Pak se c...

Pohádka pro Emu: Tatínka Emy mohl hrát Michal Suchánek

22.November » SFDB.cz magazin
Hlavním hrdinou je Petr Miller, který žije v Anglii a netuší, že má někde malou dcerku. Jeho pracovní život naruší až zpráva, která přichází z Česka. Malé Emě zemře maminka, která jej uvede jako člověka, jehož mají kontaktovat.

Pohádky pro Emu: Předvánoční romance pro celou rodinu

21.November » KINOTIP2.cz
Dojemné a lehce kýčovité snímky k dlouhým zimním večerům neodmyslitelně patří, a Pohádky pro Emu se k nim zaručeně řadí. Zahřejí u srdce, pobaví a vyvolají nefalšovanou adventní náladu.

Vzpomínka dělnického revolucionáře Petra Millera: Estébáci jsou zase nahoře. Zdá se, že jsou nezničitelní

17.November » ParlamentniListy.cz
K výročí sametové revoluce promluvil polistopadový ministr a jeden z tehdejších nejoblíbenějších politiků Petr Miller. Nyní dal rozhovor CNN Prima News. Vzpomíná v něm všechny české prezidenty. „Miloš je bohužel už tak zahleděný do sebe, že ztrácí...
Zdenka Sulanová - Česká herečka a zpěvačka

Tato informační stránka o Petr Miller zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Miller" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes