Miloň Mlčák

Related to

Lidé nad 60 kupují zájezdy přímo na veletrzích cestovního ruchu

20.January » Lidovky.cz
Brněnské veletrhy cestovního ruchu Go a Regiontour se musejí přizpůsobit poměrně odlišným potřebám různých generací. Největší zastoupení, 55 procent, mají mezi návštěvníky lidé nad 60 let. Na veletrhu chodí přímo za zástupci cestovních kanceláří a...

Lidé na veletrzích uloví z tajícího ledu lední medvědy

16.January » Znojemský deník
Brno /ANKETA/ - Již ve čtvrtek začínají tradiční veletrhy cestovního ruchu na brněnském výstavišti. Letos se nově jižní Morava a Brno představí ve společném stánku. Celkově přijede 800 vystavovatelů.

Lidé na veletrzích uloví z tajícího ledu lední medvědy

16.January » Brněnský deník
Brno - Již ve čtvrtek začínají tradiční veletrhy cestovního ruchu na brněnském výstavišti. Letos se nově jižní Morava a Brno představí ve společném stánku. Celkově přijede 800 vystavovatelů.

Na veletrzích cestovního ruchu Go a Regiontour v Brně najdete i sport a volnočasové aktivity

16.January » sportovnilisty.cz
Lednové veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour v Brně to je nejen pestrá nabídka zájezdů či rozsáhlá prezentace krajů České republiky, ale také zážitkový program. Cestovatelské veletrhy plné také sportu a volnočasových aktiv se odehrají 17. až ...
Radek Jaroš - Český horolezec

Tato informační stránka o Miloň Mlčák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloň Mlčák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes