Petr Pavlacký Moravia

Vztahuje se k

Valentýnský důkaz lásky? Vedou masáže a čokoláda. Svátek slaví spíš mladší lidé

13.února » Břeclavský deník
Jižní Morava - Nabídka některých jihomoravských restaurací, vinařství či nazdobené výlohy obchodů lákají na valentýnské oslavy. Zatímco se obchodníci předhání, lidé jsou k tomuto svátku zamilovaných stále zdrženliví.

Ke vstupence do hradeckého Aquacentra bonus navíc

12.února » Vodarenstvi.cz
Aqauacentrum v Hradci Králové nabízí o jarních prázdninách bonus navíc. Provozovatel plaveckého areálu, Správa nemovitostí Hradec Králové, rozhodl, že od 17. do 25. února dostane každý návštěvník k zakoupené vstupence zdarma dalších 20 minut pobyt...

Aqualand Moravia v loňském roce navštívilo přes 700 tisíc lidí

1.února » EuroZprávy.cz
Pasohlávky - Aqualand Moravia v loňském roce uvedl několik novinek. V létě návštěvníci zažili netradiční spojení aquaparku s cirkusem, dočkali se i nového vodního baru a 7D kina. Za celý rok sem zavítalo přes 700 tisíc lidí.

Aqualand Moravia se připravuje na jarní prázdniny

29.ledna » Vodarenstvi.cz
Oblíbený aquapark v jihomoravských Pasohlávkách již vyhlíží nastávající jarní prázdniny. Během nich očekává velkou návštěvnost a pro děti chystá zábavný program. Zejména pro starší pak otevře dva nové venkovní bazény. „Každý únorový víkend mohou n...

Aqualand Moravia připravuje na jarní prázdniny pirátský program

28.ledna » EuroZprávy.cz
Pasohlávky - Aqualand Moravia očekává vysokou návštěvnost během nadcházejících jarních prázdnin, proto pro děti připravil zábavný program v pirátském stylu a pro dospělé dva nové venkovní bazény.

Děti s handicapem strávily den se známými sportovci v Aqualandu Moravia

25.ledna » EuroZprávy.cz
Pasohlávky - Pondělní den v Aqualandu Moravia patřil sociálně znevýhodněným dětem. Ty mohly strávit čas se známými sportovci a poměřit síly během sportovního odpoledne plného týmových soutěží a zábavných atrakcí.

Známí sportovci vyzvou děti v Aqualandu Moravia. Chtějí je motivovat

Pasohlávky – Děti ze všech koutů České republiky se v pondělí setkají se známými brněnskými sportovci v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách na pomezí Břeclavska a Brněnska. Společně stráví sportovní odpoledne při příležitosti sedmého Aqualand Cupu.

Aqualand Moravia otevře nové horké bazény s termální vodou

18.listopadu » prvnizpravy.cz
Předčasný vánoční dárek nadělí svým návštěvníkům nejvyhledávanější turistický cíl Jižní Moravy – Aqualand Moravia. 16. prosince budou slavnostně otevřeny dva nové venkovní bazény s horkou vodou.

Aqualand Moravia otevře nové horké bazény s termální vodou

16.listopadu » EuroZprávy.cz
Pasohlávky - Přesně za měsíc otevře Aqualand Moravia dva nové venkovní bazény s horkou vodou, které nabídnou speciálně upravenou vodu z termálního vrtu o teplotě 37 °C a umožní návštěvníkům venkovní koupání po celý rok.

Nové bazény v Aqualandu

14.listopadu » Primažena.cz
Předčasný vánoční dárek nadělí svým návštěvníkům nejvyhledávanější turistický cíl Jižní Moravy – Aqualand Moravia. 16. prosince budou slavnostně otevřeny dva nové venkovní bazény s horkou vodou. Ty nabídnou speciálně upravenou vodu z termálního vr...

Jarní prázdniny v bazénu? Do Aqualandu mají děti vstup za symbolickou korunu

2.února » Brněnský deník
Pasohlávky – Vstup za symbolickou jednu korunu připravil pro děti o jarních prázdninách Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Akce platí od pátku až do devatenáctého března.

Sauny v Aqualandu Moravia se promění v divadlo

19.ledna » Brněnský deník
Pasohlávky – Fantom opery, Údolí květů, Cesta Tibetem či Moulin Rouge – přesně takové zážitky čekají v sobotu návštěvníky saunového světa v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách. Akvapark se rozhodl, že vsadí na saunové ceremoniály a promění se v divad...
Michal Hašek - Poslanec za ČSSD, hejtman Jihomoravského kraje
Bohuslav Sobotka - Politik za ČSSD
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Petr Pavlacký Moravia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Pavlacký Moravia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes