Robert Morris

Related to

První kyberútok se odehrál před dvěma sty lety

5.October » ExtraStory.cz
V roce 1988 Robert Morris a jeho dvacet studentů z Cornellu vypustilo na internet program zvaný červ, který rychle zasáhl velkou část tehdy ještě malinké sítě. Obecně se má za to, že to byl první kyberútok v historii, ale ten se odehrál ve skutečn...

Kristýna Malá: Dnes už si nedokážu představit den bez pálky a rukavice

24.July » Sabat.cz
Hráčkou SaBaTu Praha je Kristýna Malá od svých 10 let. Postupně prošla řadou soutěží a také reprezentačních a jiných výběrů, přičemž aktuálně je jedním z tahounů reprezentace žen, která na letošním mistrovství Evropy vybojovala čtvrté místo. Po st...

Lidé jsou rok od roku hloupější. Lidstvu klesá IQ 40 let

12.May » EuroZprávy.cz
Hodnota IQ v posledních několika desetiletích neustále klesá, uvádí výzkum norských badatelů. Podle nich nicméně to nejsou geny, co přispívá k poklesu hodnot IQ, ale na vině jsou více environmentální faktory Zprávu přinesla stanice CNN.

WWW oslavilo 30 let, pojďme si připomenout důležité milníky

Na 12. března 2019 připadlo 30. výročí od vytvoření World Wide Webu. Pojďme si těchto 30 let připomenout prostřednictvím 30 zajímavostí, které během uplynulých třech dekád ovlivnily směr, jakým se internet ubírá.

Tato informační stránka o Robert Morris zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Morris" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes