15
new stories - click to show

Martina Zedníková

Related to

Nutrend pomáhá superherdinům - zapojit se může každý

Výrobce sportovní výživy a potravin pro aktivní životní styl NUTREND se zapojil do boje proti koronaviru. Se svou inciativou Energie Superhrdinům aktivně pomáhá všem „superhrdinům“ přímo v první linii zápasu s pandemií.

Česká firma Nutrend vyvinula výživový drink pro děti

4.October » MediaGuru
Česká firma Nutrend přichází na trh s výživovým koktejlem pro děti a mládež Cool Protein Shake. S jeho propagací pomůže řada celebrit.

Z českého dresu do pruhů. Baví mě obojí, říká Zedníková

24.April » Hokej.cz
Ještě před dvěma týdny hrála na mistrovství světa žen v Finsku, teď už dělá rozhodčí na Evropském poháru žen do šestnácti let v Příbrami. „Mám docela nabitý program, ale nestěžuju si, rozhodcování i hraní mě baví,” říká obránkyně národního týmu Mart…

NUTREND představuje unikátní projekt: Můj dietní plán

15.January » JenProMuže.cz
Společnost NUTREND představuje naprosto unikátní projekt, na kterém tým výživových poradců, fyzioterapeutů, trenérů a sportovců pracoval téměř tři roky. Projekt, který nemá ve světě obdoby a který má ambice překročit hranice České republiky.

Tato informační stránka o Martina Zedníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Zedníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes