15
new stories - click to show

Noemi Neubauerová

Related to

Sladká odveta: Češky sestřelily Dánsko. Měli jsme to pod kontrolou, těší Pacinu

4.April » Hokej.cz
Zatímco sobotní utkání českým hokejistkám nevyšlo, v neděli to bylo jiné kafe. Ženský národní tým v duelu s Dánskem dominoval a díky čtyřem trefách ve třetí části zvítězil jasně v poměru 5:1.

Češky v NCAA: Duo Kalty + Nemo těsně pod vrcholem a hokej v rouškách

18.March » Hokej.cz
I když české hokejistky nechávají nejvýraznější stopu ve Švédsku, Rusku a Finsku, i letos si jich několik zahrálo zkrácenou sezonu nejvyšší divize NCAA. Dvě mladé Češky byly v americké univerzitní soutěži kousek od velkého úspěchu.

Hvězda Challenge. Motivují se i v Praze (a hlavně se z toho nepos*at)

26.March » Hokej.cz
S tréninkovými aktivitami v době karantény se přidává spousta klubů po celé republice. A když to jde formou společné motivace mezi trenéry i hráči, tak to mívá největší účinek.

Jízda Češek trvá! Na MS porazily i Němky a skupinou prosvištěly s plným ziskem

9.April » Hokej.cz
(ESPOO, od našeho zpravodaje) České hokejistky jsou na MS ve finském Espoo k nezastavení! Přemožitele nenašly ani ve čtvrtém zápase proti Německu, které porazily 2:0 zásluhou dvou branek kapitánky Aleny Mills. Skupinou B tak projely bez ztráty jed...

Tato informační stránka o Noemi Neubauerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Noemi Neubauerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes