Petr Musil

Related to

Německo: Farmaceutická mašina a podíl výdajů na zdravotnictví, který přesahuje 11 procent HDP

Německo je jedním z klíčových hráčů globálního zdravotnického trhu, chlubí se Spolkové ministerstvo hospodářství a energetiky ve své analýze farmaceutického sektoru. A rozhodně nejde o přehnané tvrzení. Roční obrat se blíží 53 miliardám eur, přiče...

Nizozemský Utrecht je rájem cyklistů

Utrecht je čtvrtým největším nizozemským městem. A také nejrychleji se rozvíjejícím. Jeho obyvatelé denně vykonají 125 tisíc jízd na kole.

Tenisový příměstský tábor ukázal cestu k naplnění cílů

15.July » Trutnovinky
Pokud snad měli organizátoři na samém počátku obavy ze slabší účasti, ukázalo se, že opak bude pravdou. Celkový počet účastníků se nakonec vyšplhal až na číslo sedmadvacet. „Drtivá většina účastníků pocházela z našeho mateřského klubu, z čehož mám...

Reckitt Benckiser zaplatí obří pokutu kvůli lékům pro léčbu závislosti

Britská farmaceutická skupina zaplatí ve Spojených státech pokutu v přepočtu přes 30 miliard korun. Za nezákonnou podporu léků pro léčbu závislosti na opioidech. Její bývalá dceřiná společnost Indivior paradoxně díky nim zvedá svůj celoroční výhle...

Velká města budou v roce 2050 čelit dnes neznámému klimatu

Londýn bude do poloviny tohoto století svým podnebím připomínat spíše Barcelonu. V Madridu to bude spíše jako v Marrákeši a Seattle se bude podoba dnešnímu San Francisku.

Zdravotnický deník: Farmaceutičtí Goliášové si brousí zuby na biotechnologické Davidy

První polovina letošního roku přinesla dvě obrovské akvizice, kdy standardní farmaceutická společnost pohltila svého biotechnologického konkurenta. Další by mohly přijít už vzápětí.

Evropská města žádají Evropskou unii o pomoc s Airbnb

Tváří v tvář nedostatku bytů a masovému turistickému ruchu se deset velkých evropských měst obrátila o pomoc na instituce Evropské unie. Chtějí plošnou regulaci Airbnb.

Městské parky mohou snižovat kriminalitu, naznačují studie

Vztah mezi městskými parky a úrovní kriminality je stále předmětem debat. Nejnovější studie z amerických měst naznačují, že více zeleně znamená menší výskyt přestupků či trestných činů.

Odměna pro atlety: piknik a Eliška Klučinová

26.June » Trutnovinky
Činnost oddílu nabízí realizací a možnost sportování, atletění na celý život v různých a zajímavých formách. Sportování seniorů jsme prokázali při uspořádání „M- ČR seniorů v atletice“. Dnes se ale budu věnovat vynikajícímu úspěchu těch nejmenších...

Volby v Madridu možná změní přístup k regulaci automobilů

Změna politického kormidla na madridské radnici možná povede k uvolnění poměrně přísné regulace pohybu automobilů po španělské metropoli.

Lidé na jihu Moravy chtějí vlastní bydlení. Byty jsou ale drahé

Jižní Morava - Tři čtvrtiny Jihomoravanů touží po vlastním bydlení. Problém však je vysoká cena bytů a domů v kraji. Někteří zájemci nedosáhnou na hypotéku.

Koloběžky: tolerovat, regulovat, nebo zakázat?

Města po celém světě řeší, jak se postavit k elektrickým koloběžkám. Prosazují se přístupy od tolerance až k úplnému zákazu.

Tato informační stránka o Petr Musil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Musil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes