Roman Nogol

Vztahuje se k

V Karviné museli kvůli žloutence narychlo přestěhovat pět volebních místností

12.ledna » ČRo Ostrava
V Moravskoslezském kraji se dnes úderem 14. hodiny otevře přes 1300 volebních místností. Začíná první kolo prezidentských voleb. Třeba v Karviné přípravu voleb zkomplikovala žloutenka v základní škole Družba. Radnice proto rychle volební místnosti...

Sbírka zemřelého amatérského historika nepřijde vniveč

Staré hornické přilby, lampy a kahany, fotoaparáty, stovky dokumentů a tisíce fotografií z pozůstalosti sběratele, kronikáře, fotografa, folkloristy a amatérského historika Jozefa Chmiela, který letos na jaře zemřel, nepřijde vniveč.

V podzemí u knihovny objevili archeologové zbytky domu i vzácné poháry

4.září » iRegiony Impuls
Cenné informace o historii Karviné získávají v těchto dnech archeologové. Při sanaci kleneb podzemních prostor knihovny, které poškodila spodní voda, odkryli na Masarykově náměstí pozůstatky domu, jenž zde stál od 16. do 18. století.

V podzemí u knihovny objevili archeologové zbytky domu i vzácné poháry

4.září » iDNES.cz
Cenné informace o historii Karviné získávají v těchto dnech archeologové. Při sanaci kleneb podzemních prostor knihovny, které poškodila spodní voda, odkryli na Masarykově náměstí pozůstatky domu, jenž zde stál od 16. do 18. století. Další články ...

Archeologové odhalili v Karviné zbytky rohového domu

31.srpna » Týden.cz
Archeologové při průzkumu v centru Karviné v těsné blízkosti regionální knihovny odkryli zbytky rohového měšťanského domu na Masarykově náměstí, který není zakreslen ani v dobových katastrálních mapách.

Karvinský magistrát je přívětivý a otevřený

10.června » ParlamentniListy.cz
Ministerstvo vnitra zjišťovalo úřední dny a hodiny, informovanost občanů o tom, jaké služby pro ně úřad vykonává. Body dostala Karviná například za rezervační systém, za možnost získat jakékoli formuláře prostřednictvím webu, za využití platebních...

Karvinský magistrát je přívětivý a otevřený

9.června » prvnizpravy.cz
Ocenění za přívětivý a otevřený úřad převzal v úterý za karvinský magistrát od ministerstva vnitra tajemník Roman Nogol.

Karvinský magistrát je přívětivostí a otevřeností k občanům nejlepší v kraji

8.června » Novinky.cz
Ministerstvo vnitra udělilo karvinskému magistrátu ocenění za přívětivý a otevřený úřad. Již druhé ocenění v krátké době tak v úterý převzal tajemník magistrátu Roman Nogol.
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Roman Nogol zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Nogol" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes