Sada Nová

Vztahuje se k

Agendu řidičských průkazů řeší v Praze výhradně Magistrát hl. m. Prahy

Od 1. července 2018 došlo ke změnám ve vydávání řidičských průkazů. Většinou lze vyřídit žádosti ohledně řidičských průkazů na nejbližším obecním úřadě obce s rozšířenou působností nebo na takovém, který vám svou lokalitou nejvíce vyhovuje. Celkov...

Na Nových Sadech vzniknou polopodzemní kontejnery. Olomouc využije portál Nevyhazujto

Olomouc pracuje na zkvalitňování nakládání s tříděným odpadem. Městská rada schválila přípravu a podání žádosti o dotaci na výstavbu polopodzemních kontejnerů na sídlišti Nové Sady.

Olomouc: V nakládání s odpady je město na špici

Další zkvalitnění nakládání s tříděným odpadem v Olomouci umožní výstavba polopodzemních kontejnerů na sídlišti Nové Sady. Městská rada včera schválila přípravu a podání žádosti o dotaci.

Žalobce posílá před soud muže, který řídil opilý a zavinil smrt dvou dětí

16.července » iRegiony Impuls
Státní zástupce podal obžalobu v případu tragické autonehody, při níž letos na jaře na okraji Olomouce zemřely dvě děti a další tři lidé se zranili. Před soud posílá šoféra, který podle závěrů vyšetřování nehodu zavinil a navíc řídil opilý.

Žalobce posílá před soud muže, který řídil opilý a zavinil smrt dvou dětí

16.července » iDNES.cz
Státní zástupce podal obžalobu v případu tragické autonehody, při níž letos na jaře na okraji Olomouce zemřely dvě děti a další tři lidé se zranili. Před soud posílá šoféra, který podle závěrů vyšetřování nehodu zavinil a navíc řídil opilý. Další ...

Zahrádkáři na jihu Olomouce se bouří. Jsme velkorysí, oponuje radnice

10.července » Olomoucký deník
Velké emoce cloumají se zahrádkáři z osady Morava, když přijde řeč na jejich stěhování do nedaleké nové lokality Andělská.

Olomoucký magistrát zruší zahrádkářskou kolonii Morava. Důvodem jsou protipovodňová opatření

2.července » ČRo Olomouc
Olomoucká radnice zruší část zahrádkářské kolonie Morava v místní části Nové Sady, která zasahuje do záplavového pásma. Místo ní chce Povodí Moravy postavit protipovodňová opatření. Město proto zahrádkářům vypoví nájemní smlouvy. Náhradou jim nabí...

Olomouc: Veřejné projednání návrhů Regulačních plánů sídliště Nové Sady

14.června » ParlamentniListy.cz
Zajímá vás budoucnost jednoho z nejlidnatějších sídlišť v Olomouci? Město s veřejností právě projednává regulační plány, které mají určit jeho budoucí podobu.

Veřejné projednání návrhů Regulačních plánů sídliště Nové Sady

13.června » Olomouc
Zajímá vás budoucnost jednoho z nejlidnatějších sídlišť v Olomouci? Město s veřejností právě projednává regulační plány, které mají určit jeho budoucí podobu.

Fotbal o víkendu: projděte si program nižších soutěží v Česku

7.června » iSport.cz
Nemáte plán na víkend? Nenechte si ujít utkání svého oblíbeného týmu, případně si vyberte z naší nabídky a vyražte na fotbal. Rozhodně se budete bavit.

Tramvaje v Olomouci napájí opravená měnírna

7.června » Vlčoun.cz
OLOMOUC - Další investiční akci dokončil v těchto dnech Dopravní podnik města Olomouce. Dělníci totiž předali do užívání zmodernizovanou měnírnu Jih, a to včetně pokládky trakčních kabelů na třídě Kosmonautů. Výrazně posílená měnírna tak nyní umož...

Víme, kolik finančních prostředků z dotačního programu MŮJ KLUB dostane zrovna ten váš klub?

6.června » sportovnilisty.cz
Na přímou podporu sportovních klubů a tělovýchovných a tělocvičných jednot zatím Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v roce 2018 rozdělilo 384 646 826 korun. Peníze byly rozděleny ve třech etapách mezi 1783 žadatelů. Začátkem června 2018 ...

Tato informační stránka o Sada Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sada Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes