15
new stories - click to show

Jakub Pavlíček

Related to

Lidé si v Brně hráli na záchranáře: oživovali figuríny, pitvali srdce, podívejte

17.October » Blanenský deník
Lekce resuscitace, první pomoci či pitva srdce byla v sobotu největším lákadlem v brněnském Vida! science centru. Konala se tam akce Ruku na srdce k příležitosti Světového dne záchrany života.

Čech z Kábulu: „Tálibán je všude, potřebuji se dostat pryč“

17.August » Seznam Zprávy
„Když to člověk sleduje z fotek nebo videí, nedovede si to představit. Ale já jsem přímo tady, proto mám velký strach,“ uvedl Ata, Čech afghánského původu. Je právě teď v Kábulu, odkud se snaží dostat zpět do Česka.

Zlaté české ručičky pomalu mizí. Důvodem jsou předsudky i méně dětí

22.September » CNN Prima NEWS
U mladých lidí se vytrácí zájem o řemeslo. Když školy dodělají, oboru se mnohdy dál nevěnují. Velkou roli hrají předsudky společnosti, shodují se odborníci. Podle demografické křivky navíc klesá porodnost, a tak se postupně snižuje i počet učňů.

Žokej sedne i na koně, kterého nikdy neviděl

5.September » Zlínský deník
Když v roce 1980 přestala být dosavadní dostihová dráha ve Vizovicích dostatečná a nesplňovala parametry, bylo rozhodnuto o výstavbě nové dráhy ve Slušovicích.

Podvečerní dostihy před víkendem přilákaly v Pardubicích koně i diváky

Premiérový a prozatím jediný rovinový mítink sezony přilákal na Pardubické závodiště zajímavý počet diváků a vyvolal velký zájem i mezi dostihovými stájemi. Do dvou dostihů se přihlásil velký počet koní, a tak došlo k jejich dělení. Páteční podveč...

Překotný porod po půlnoci: Tomáška začal rodit tatínek, Kristýnka se těšila na brášku

31.March » Blesk.cz
Tak moc chtěl malý Tomášek na svět, že mamince Renátě vůbec nedal šanci dojet do porodnice. Přinutil ji k překotnému porodu. Nejprve mu pomáhal osamocený tatínek, ke kterému se vzápětí přidali jihomoravští záchranáři. Chlapec je zdravý a v pořádku.

Fascinují mě obličeje, říká talentovaný kreslíř Šimon z Vysokých Studnic

Obsáhlá výstava kreseb Šimona Palovčíka zdobila v první polovině května chodby ZŠ Demlova. Pod vedením pedagožky Ivany Cejpkové tady třináctiletý kreslíř pracuje na svém očividném talentu. „Jeho kresby zasílám do různých soutěží, kde pravidelně př...
Libor Podmol - Český freestyle motokrosař

Tato informační stránka o Jakub Pavlíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Pavlíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes