15
new stories - click to show

Sylva Petrová

Related to

Ano, byly a jsou: Velké ženy v českém skle - přednáška

4.June » czechdesign.cz
Přednáška prof. PhDr. Sylvy Petrové s návštěvou expozice Plejády skla 1946–2019. Přednáškový nebo multifunkční sál a expozice Plejády skla 1946 – 2019.

11 proměn Veroniky Arichtevy: Z buclaté Sylvy z Ordinace vykvetla v krásnou nastávající maminku

20.May » Super.cz
Veronika Arichteva (34) se dostala do povědomí diváků rolí Sylvy Petrové v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tehdy ještě nosila své rodné příjmení Nová. Nebyla to ale zdaleka její první role.

Film Festival Indie-India v kině Pilotů

18.February » Pražský patriot
První ročník přehlídky nezávislého indického filmu nabídne během dvou dnů čtyři snímky, které si můžete vychutnat spolu s typickým indickým jídlem a čajem.

Přednáška: Byly a jsou, velké ženy ve vývoji českého uměleckého skla

10.February » Pražský patriot
Doprovodný program k výstavě Tání hrany ve středu 12. února. Dozvíte se více o významných ženách českého uměleckého skla od Sylvy Petrové.

TZ: Sculpting in glass – Galerie Kuzebauch na Révélations 2019

25.April » Artalk.cz
Sculpting in glass – Galerie Kuzebauch na Révélations 2019 / Paříž / 23. 5. – 26. 5. 2019 Galerie Kuzebauch se s výstavou Sculpting in Glass již potřetí představí na veletrhu Révélations v Paříži. Svým kurátorským výběrem čtyř výtvarníků narozenýc...

Jak se proměnilo české sklo? Do Liberce přijede přední znalkyně Sylva Petrová

15.April » Liberecká Drbna
Kurátorka, badatelka a publicistka se zaměřením na autorské sklo Sylva Petrová dorazí v úterý na debatu do Knihkupectví Fryč. Téma akce je tedy jasné a dorazit by měli všichni skláři a fanoušci českého skla. Začátek je naplánovaný na 18 hodinu.

denní tisk 9. 4. 2019

9.April » Artalk.cz
Pražské Uměleckoprůmyslové museum otevřelo novou expozici s názvem Plejády skla 1946-2019, na níž se kurátorsky podíleli Sylva Petrová a Milan Hlaveš. Jedná se o výběr toho nejlepšího z početné sbírky uměleckého skla, kterou UPM v Praze vlastní. D...

Rozhovor - Sylva Petrová: Nepříjemnosti života mne obohatily a ozdravily

1.December » syrova-strava.cz
Rozhovor se Sylvou Petrovou, pořízený v únoru 2016 Renatou Petříčkovou pro web KULTURA21.CZ Úryvek z rozhovoru: Kdysi začala s raw food, jako téměř každý, převážně ji k tomu vedly zdravotní důvody. A založila postupně dva weby věnující se předevší...

Rozhovor se Sylvou: "Poslouchám své tělo"

1.December » syrova-strava.cz
Rozhovor se Sylvou Petrovou, pořízený v lednu 2016 Renatou Petříčkovou. Úryvek z rozhovoru: Renata: Skvělý rozhovor s autorkou projektů věnujících se syrové stravě ke knize Česká raw food: Tajemství těch nejlepších. Zaujal mne především lehký a zd...
Veronika Nová - Česká herečka

Tato informační stránka o Sylva Petrová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sylva Petrová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes