Roman Petrus

Vztahuje se k

Než se hádat, rozejděme se. V ČSSD se po debaklu mluví o rozdělení na dvě strany

10.října » Seznam Zprávy
V sociální demokracii se řeší situace po neúspěšných volbách. Předseda Jan Hamáček rozdělení strany odmítá jako nesmysl.

Bylo chybou, že městské části i Hlavní město Praha privatizovaly byty

5.října » prvnizpravy.cz
ROZHOVOR Starosta Prahy 8 hovoří: Měli bychom bouchnout do stolu a začít s výstavbou, pokud chceme v Praze přežít.

Petrus: Volby přinesou pro ČSSD pozitivní obrat nebo naopak rozpad

4.října » pražskénovinky.cz
"Tohle ČSSD dělala špatně a tímto můžeme získat své voliče zpět. Věřím, že volby přinesou obrat," uvedl v rozhovoru Roman Petrus, starosta Městské části Praha 8 a kandidát do Senátu a Zastupitelstva Prahy 8.

Italský starosta je v domácím vězení kvůli pomáhání nelegální migraci. Dřív býval vzorem

2.října » Blesk.cz
Domenico Lucano, starosta středověkého města Riace na jihu Itálie, které bývá považováno za vzor integrace migrantů, byl umístěn do domácího vězení. Prokuratura jej mimo jiné podezřívá, že vědomě napomáhal nelegální migraci, informoval deník La Re...

Radnice Prahy 8 chce dát stopku Vítkově CPI

26.září » E15.cz
Radnice Prahy 8 odeslala magistrátu žádost o vyhlášení stavební uzávěry pro sídliště Ďáblice a Střížkov. Řekl to dnes starosta Roman Petrus (ČSSD). Důvodem je snaha zabránit stavbě výškových budov se stovkami bytů, kterou plánuje firma CPI Reality...

Kandidát do Senátu: Tohle ČSSD dělala špatně a tímto můžeme získat své voliče zpět. Věřím, že volby přinesou obrat. ANO i Pirát

25.září » ParlamentniListy.cz
ROZHOVOR Starosta Městské části Praha 8 Roman Petrus kandiduje do Senátu i do zastupitelstva Prahy 8. Hovoří o tom, čím ČSSD ztrácela voliče a co by měla dělat, aby je získala zpět. Zhodnotil fungování Prahy a přiblížil i to, co nabízí voličům.

122 prvňáčků dostalo z rukou pražských hasičů „zdravé lahve“ s výchovnými obrázky

21.září » Požáry.cz
Dne 21. září 2018 byl zahájen pilotní projekt HZS hl. m. Prahy zaměřený na preventivně výchovnou činnost prvňáčků pod názvem „Zdravá lahev s hasiči“.

MHD na severovýchodě Prahy čekají změny, nyní se tam budou sčítat cestující v metru

19.září » Pražský patriot
Praha společně s organizací Ropid bude sčítat cestující v úseku metra C mezi stanicemi Ládví a Letňany. Důvodem sčítání je zrušení režimu, v němž na konečnou do Letňan zajížděl pouze každý druhý vlak. Od začátku září tam jedou všechny. Novinářům t...

Praha bude sčítat cestující v metru v úseku Ládví-Letňany

19.září » Náš REGION
Praha společně s organizací Ropid bude sčítat cestující v úseku metra C mezi stanicemi Ládví a Letňany. Důvodem sčítání je zrušení režimu, v němž na konečnou do Letňan zajížděl pouze každý druhý vlak.

Praha 8: Libeňské podzámčí se otevřelo veřejnosti

13.září » ParlamentniListy.cz
MČ Praha 8 dokončila v létě 2018 revitalizaci Libeňského podzámčí, které bylo několik let v žalostném stavu a zcela nepřístupné. V úterý 11. září 2018 bylo slavnostně otevřeno veřejnosti a přilákalo asi 200 zájemců. Akce se konala pod patronací st...

Libeňské podzámčí se otevřelo veřejnosti

13.září » pražskénovinky.cz
MČ Praha 8 dokončila v létě 2018 revitalizaci Libeňského podzámčí, které bylo několik let v žalostném stavu a zcela nepřístupné.

Starosta Petrus ocenil úplně poprvé pečovatele v přímé péči

13.září » Praha 8
Ve středu 12. září 2018 zorganizovala MČ Praha 8 Veletrh poskytovatelů sociálních služeb v KD Krakov. Starosta Roman Petrus (ČSSD) zcela poprvé ocenil pečovatele v přímé péči působící v osmé městské části.

Tato informační stránka o Roman Petrus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Petrus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes