15
new stories - click to show

Franciszek Pieczka

Related to

Ivana Chýlková jako motovidlo v úsměvném příběhu ze života Haliny Pawlowské

25.February » KINOTIP2.cz
Žena mnoha talentů. Tak by se dala označit nepřehlédnutelná dáma, která se prosadila jako zábavná moderátorka, šéfredaktorka časopisu, autorka scénářů a mnoha úsměvných knih. Pro film Díky za každé nové ráno se vrátila ke spolupráci s Milanem Šteind…

Pro ty starší jeden ze Čtyři z tanku a pes, pro mladší svérázný tatínek z Díky za každé nové ráno… Gustík je už v lepším světě.

18.October » KrajskeListy.cz
Franciszek Pieczka byl populární polský herec, taky v Česku jej takřka každý poznal, i když si třeba zrovna nevybavil jméno. Zemřel 23. září ve věku 94 let. Pocházel ze Slezska, ze samé blízkosti hranic, takže přes ně chodil v dětství do kina. Vystu…

Zemřel Franciszek Pieczka

27.September » Divadelní noviny
(18. 1. 1928 Godów, Polsko – 23. 9. 2022 Polsko) Polský divadelní, televizní a filmový herec. Čeští diváci ho znají zejména jako tankistu Gustíka z televizního seriálu Čtyři z tanku a pes z druhé poloviny šedesátých let.

Zemřel herec Franciszek Pieczka, populární Gustík ze seriálu Čtyři z tanku a pes

24.September » Bleskově.cz
České diváky rovněž okouzlil i jako svérázný a komicky despotický otec hlavní hrdinky v hořké komedii Díky za každé nové ráno.

Zemřel Franciszek Pieczka

24.September » filmserver.cz
Ve věku 94 let zemřel polský herec Franciszek Pieczka známý ze seriálu Čtyři z tanku a pes a z komedie Díky za každé nové ráno .

Zemřel veselý tankista Gustík z legendárního seriálu Čtyři z tanku a pes

24.September » Seznam Zprávy
Ve věku 94 let v neděli zemřel jeden z nejpopulárnějších polských divadelních, televizních a filmových herců Franciszek Pieczka.

Zemřel Gustík ze Čtyři z tanku a pes: Pieczka si zahrál i s Pawlowskou

24.September » Aha!
Ve věku 94 let zemřel v pátek populární polský herec Franciszek Pieczka. U českých diváků zabodoval seriálem Čtyři z tanku a pes nebo filmem Díky za každé nové ráno.

Zemřel legendární polský herec, kterého dobře znají i Češi. Bavil je po boku Pawlowské

24.September » CNN Prima NEWS
V pátek ve věku 94 let zemřel jeden z nejpopulárnějších polských divadelních, televizních a filmových herců Franciszek Pieczka. Komik je dobře známý i českému obecenstvu. Zazářil totiž jako despotický otec ve filmu Díky za každé nové ráno.

Zemřel Gustík, populární polský herec Franciszek Pieczka

23.September » iportaL24.cz
Ve věku 94 let dnes zemřel jeden z nejpopulárnějších polských divadelních, televizních a filmových herců Franciszek Pieczka. Informovala o tom na sociálních sítích polská média. Čeští diváci ho znají zejména jako veselého tankistu Gustíka z legendár…

Zemřel herec Franciszek Pieczka

23.September » Novinky.cz
Ve věku 94 let zemřel v pátek jeden z nejpopulárnějších polských divadelních, televizních a filmových herců Franciszek Pieczka. Informovala o tom na sociálních sítích polská média. Čeští diváci ho znají především z role despotického otce hlavní hrdi…

Zemřel polský herec Franciszek Pieczka, proslavil se rolí Čtyři z tanku a pes

23.September » iDNES.cz
Ve věku 94 let zemřel Franciszek Pieczka. Byl považován za jednoho z nejpopulárnějších polských divadelních, televizních a filmových herců. O úmrtí informovala na sociálních sítích polská média.

Zemřel polský herec Pieczka, tankista Gustík ze seriálu Čtyři z tanku a pes

23.September » ČeskéNoviny.cz
Varšava - Ve věku 94 let dnes zemřel jeden z nejpopulárnějších polských divadelních, televizních a filmových herců Franciszek Pieczka. Informovala o tom na sociálních sítích polská...

Tato informační stránka o Franciszek Pieczka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Franciszek Pieczka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes