15
new stories - click to show

Jan Pipiš

Related to

FOTO: Liberecký hasič bodoval na závodě v Polsku. Vybojoval stříbrnou medaili

11.August » Liberecký deník
O víkendu proběhl v polském Plocku závod FCC (Firefighter Combat Challenge), kterého se účastnil i Jan Pipiš. Ten slouží na stanici Liberec jako hasič - strojník.

Liberecký hasič Honza Pipiš získal v Polsku další medaili

11.August » Liberecká Drbna
Jan Pipiš není jen libereckým hasičem ale také velkým sportovcem a reprezentantem. Tentokrát vyrazil do Polska, kde získal stříbrnou medaili.

Liberecký hasič Jan Pipiš přivezl z polského Plocku stříbrnou medaili z Firefighter Combat Challenge

11.August » Požáry.cz
Liberecký reprezentant Jan Pipiš, který slouží na stanici Liberec jako hasič - strojník, se o víkendu zúčastnil závodu FCC (Firefighter Combat Challenge) v polském Plocku.

Liberecký hasič Jan Pipiš přivezl z polského Plocku stříbrnou medaili

10.August » Naše Jablonecko
Liberecký reprezentant Jan Pipiš, který slouží na stanici Liberec jako hasič - strojník, se o víkendu zúčastnil závodu FCC (Firefighter Combat Challenge) v polském Plocku. Jan Pipiš se dostal na řadu až jako téměř poslední závodník a se svým výsle...

Jan Pipiš sbírá úspěchy v disciplíně Firefighter Combat Challenge, používá dýchací techniku firmy 3M Scott

26.November » Požáry.cz
Začátkem roku 2019 oslovil společnost 3M Česko pan Tomáš Zmeškal, majitel firmy Lifeline Plus, která je výhradním distributorem dýchací techniky 3M Scott. Seznámil se s mladým talentovaným hasičem Janem Pipišem, který by chtěl používat 3M Scott dý...

Primátor poděkoval městským strážníkům

8.October » České Budějovice
Za dlouholetou službu u českobudějovické Městské policie poděkoval dnes strážníkům primátor Jiří Svoboda. Jiří Prokeš slouží v přímém výkonu služby 25 let, stejnou dobu je ve službě Ján Pipiš a 20 let strážník Milan Melnyk.

V Česku nemá kde trénovat, přesto mladý hasič pomýšlí na medaili z Ameriky

24.July » iDNES.cz
Zatímco si jeho soupeři užívali hotel a luxusní večeři, nocoval v autě a jedl z krabičky. I takové vzpomínky má liberecký hasič Jan Pipiš na loňskou sezonu extrémního hasičského sportu Firefighter Combat Challenge (FCC). I přesto se pravidelně umi...

V Česku nemá kde trénovat, přesto mladý hasič pomýšlí na medaili z Ameriky

24.July » iRegiony Impuls
Zatímco si jeho soupeři užívali hotel a luxusní večeři, nocoval v autě a jedl z krabičky. I takové vzpomínky má liberecký hasič Jan Pipiš na loňskou sezonu extrémního hasičského sportu Firefighter Combat Challenge (FCC). I přesto se pravidelně umi...

Martin Plšek z přerovské stanice uspěl v obtížném závodě Firefighter Combat Challenge v Německu

12.July » Požáry.cz
Martin Plšek z HZS Olomouckého kraje opět bodoval. Tentokrát ze závodu Firefighter Combat Challenge (FCC) Mosel v Německu dovezl stříbrnou medaili.

Liberecký hasič posbíral cenné kovy v závodě Championships FireFit

27.June » Naše Jablonecko
Minulý týden se v německém městě Rodgau zúčastnil liberecký profesionální hasič Jan Pipiš závodů FireFit proti celému světu. V kategorii jednotlivců se umístil na úžasném třetím místě.

Liberecký hasič Jan Pipiš zazářil na soutěži v Německu, domů dovezl tři medaile

26.June » Liberecká Drbna
Liberečtí hasiči dokáží kolikrát předvést téměř neskutečné výkony nejen při boji s požáry nebo třeba při nehodách, ale taky při různých soutěžích. A právě na závodě Championships FireFit se dařilo libereckému profesionálnímu hasiči Janu Pipišovi.
Pavel Ploc - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jan Pipiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pipiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes