Filip Platoš

Vztahuje se k

Investovat do designu se vyplatí, prozradil na konferenci Radim Tuček

17.června » czechdesign.cz
Na Design & Business Talks, jediné konferenci o designu určené pro firmy, ne pro designéry, jež se uskutečnila na letošním Designbloku, promluvili významní designéři i špičkoví manažeři firem. Jedním z řečníků byl Radim Tuček, který hovořil mimo j...

Ví, jak vyrábět pro celý svět. David Karásek na konferenci Design & Business Talks

10.června » czechdesign.cz
Na konferenci o designu určené pro firmy vystoupili na Designbloku designéři i zástupci firem. Slova se chopil také David Karásek, který je designérem a majitelem společnosti mmcité. Vidí design v širších souvislostech a z více úhlů pohledu.

Jak udělat z designu strategickou prioritu firmy? Hlavně se nebojte začít, vzkazuje Lenka Novotná

3.června » czechdesign.cz
„Kvalitní design může posunout firmu do nebeských výšin, ale chce to velkou odvahu,“ uvedla svou prezentaci na konferenci Design & Business Talks Lenka Novotná, jednatelka úspěšné české firmy Plastia.

O úspěšném vývoji produktu i chybách, kterých se vyvarovat s Jiřím Pelclem

27.května » czechdesign.cz
Na devatenáctém Designbloku proběhla také první konference o designu pro firmy. Celkem devět speakerů tvořili zástupci firem a špičkoví designéři. Jedním z nich byl také Jiří Pelcl. Promluvil o předpokladech úspěšného vývoje produktu, ale také pří...

Designéra pro váš projekt musíte vybírat pečlivě, radí manažerka CZECHDESIGN

20.května » czechdesign.cz
Jana Vinšová stála u zrodu jediné konference o designu určené pro firmy, ne pro designéry, jež se uskutečnila na devatenáctém ročníku Designbloku. S účastníky konference se podělila o cenné zkušenosti organizace CZECHDESIGN, kterou vede již 8 let.

Jak zajistit soulad estetické a technické stránky produktu prozradil technický ředitel firmy HALLA

8.května » czechdesign.cz
Na konferenci pro firmy Design & Business Talks, která se uskutečnila na devatenáctém Designbloku, se sešli designérské špičky i zástupci velkých firem. Jedním z přednášejících byl také Jan Petrášek – technický ředitel výrobce svítidel HALLA.

Člověk musí mít jasno v tom, co chce dělat, říká marketingový ředitel Tonu

1.května » czechdesign.cz
Jan Juza se na posledním Designbloku v rámci konference Design & Business Talks rozpovídal o vývojovém procesu, marketingové komunikaci i o tom, jak vybrat správného designéra.

Jak se dostat na Designblok s vlastním produktem prozradil kreativní ředitel festivalu

25.dubna » czechdesign.cz
O tom, jak dostat svůj produkt na Designblok, promluvil na konferenci Design & Business Talks ten nejpovolanější – kreativní ředitel prestižní designové přehlídky Jiří Macek.

Jak získat finanční podporu na vývoj designu prozradila Zuzana Sedmerová z CzechTrade

8.března » czechdesign.cz
Zuzana Sedmerová z české agentury na podporu podnikání CzechTrade hovořila během konference Design & Business Talks na devatenáctém ročníku Designbloku o možnostech finanční podpory spolupráce českých firem a designérů.

První design konference pro firmy prozradila proč a jak investovat do designu

4.listopadu » czechdesign.cz
Letošní ročník Designbloku nabídl nejen instalaci rekordních 304 designérů, ale také nebývale nabitý doprovodný program. V jeho rámci se uskutečnila také první odborná konference pro firmy či komentované prohlídky Design & Business, které přilákal...

Český design roste. Program Designbloku pro firmy přilákal přes 60 zájemců

3.listopadu » czechdesign.cz
Letošní ročník Designbloku nabídl nejen instalaci rekordních 304 designérů, ale také nebývale nabitý doprovodný program. V jeho rámci se uskutečnila také první odborná konference pro firmy či komentované prohlídky Design & Business, které přilákal...

Oceňovaná láhev Fruttimo má novou etiketu od českých designérů

7.září » czechdesign.cz
Designérská soutěž, do které se přihlásilo 168 českých ilustrátorů a grafiků, zná vítěze! Karlovarské minerální vody vyhlásily společně s organizací CZECHDESIGN v dubnu soutěž, jejímž předmětem byl návrh etikety pro speciální edici prémiového nápo...

Tato informační stránka o Filip Platoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Platoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes