Karel Šíp Moderátor

Related to

Karel Šíp o Mistrovi: Proč zpočátku Gotta neměli rádi!

12.July » Aha!
Dnes Karla Gotta všichni zbožňují, ale na začátku své kariéry ležel mnoha lidem v žaludku. Jak popisuje jeho kamarád Karel Šíp (74), mohl za to nejen jeho projev, ale i vzhled.

Všechnopárty 12. 7. 2019

12.July » Chytrá Žena
Zábavná talk show Karla Šípa (2018). Hosté pořadu Všechnopárty ze dne 12. 7. 2019: P. Neužil, P. Hartl a Lenny. Režie M. Čech Každý host je pro Karla Šípa inspirací. Ptá se na cokoli a s lehkostí

Miniparty s Karlem Šípem

11.July » Informuji.cz
Zcela nová zábavná talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na... | Chrudim - (2019-10-23 19:00:00 - 2019-10-23 00:00:00)

Zpěvačka Marcela Holanová: Všichni moji osudoví muži nosí jméno Karel

10.July » ČRo Olomouc
Populární zpěvačka Marcela Holanová byla provdaná za Karla Šípa a má s ním syna, který se také jmenuje Karel. Za zlom ve své pěvecké kariéře považuje setkání s Karlem Svobodu a Karlem Gottem, s kterým nazpívala duet Čau, lásko. Jejím pěveckým vzor...

ŠOKUJÍCÍ PŘIZNÁNÍ Karla Šípa: Synovi málem zničil celé dětství!

8.July » Šíp
Moderátor Karel Šíp sice o svém soukromí moc nemluví, ale když už něco řekne, tak to stojí za to. Když už o někom mluví, tak většinou o současné ženě a mladším synkovi. Ale teď se rozmluvil o starším Karlovi a tak trochu z toho jde hrůza!

Páteční večer vyšel Všechnopárty, v 15–54 Lotrandu a Zubejdě

6.July » MediaGuru
Největší sledovanost v pátečním prime-time měl opět pořad Karla Šípa Všechnopárty. V divácké skupině 15–54 oslovila nejvíce pohádka Lotrando a Zubejda.

Všechnopárty 5. 7. 2019

5.July » Chytrá Žena
Zábavná talk show Karla Šípa (2018). Hosté pořadu Všechnopárty ze dne 5. 7. 2019: V. Beneš, R. Štengl a Pokáč. Režie M. Čech Každý host je pro Karla Šípa inspirací. Ptá se na cokoli a s lehkostí

Přemluvit se Šíp už nikdy nenechá: Terčem veřejného ponížení!

26.June » Aha!
Každý se někdy pořádně ztrapnil na veřejnosti a Karel Šíp (73) není výjimkou! Před lety se totiž nechal přemluvit ke sportovnímu utkání, na které jen tak nezapomene! Co se stalo?

Veřejná potupa Karla Šípa: To jsou kreténi, naštval se moderátor a utekl!

26.June » stars24.cz
Moderátor a bavič Karel Šíp (73) prožil pořádný trapas! Nechal se přemluvit k odvážnému kousku, který ale nedopadl podle jeho představ. A dodnes nedokáže zapomenout!

Karel Šíp zažil veřejnou potupu

26.June » Týden.cz
Trapasy se někdy nevyhnou ani slavným osobnostem. Jeden opravdu povedený zažil i známý bavič a moderátor Karel Šíp. Nechal se totiž přemluvit k odvážnému kousku, který se mu pořádně vymstil. A dodnes na něj nemůže zapomenout!

Tato informační stránka o Karel Šíp zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Šíp" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes