Karel Šíp Moderátor

Related to

Den s Karlem Gottem ve vysílání Českého rozhlasu Brno

30.September » ČRo
Ve čtvrtek 1. října uplyne rok od úmrtí mnohonásobného Zlatého slavíka Karla Gotta. Český rozhlas Brno toto výročí ve vysílání připomene speciálním Dnem s Karlem Gottem.

Den s Karlem Gottem ve vysílání Regionu

30.September » ČRo
Ve čtvrtek 1. října 2020 uplyne rok od úmrtí mnohonásobného Zlatého slavíka Karla Gotta. Region toto výročí ve svém vysílání připomene speciálním Dnem s Karlem Gottem.

Karel Šíp padal smíchy kvůli covidu: Herec hraje, dokud nechcípne. A teď...

28.September » ParlamentniListy.cz
Jak se hercům v divadle hraje za časů koronaviru? Jinak než dříve, to je jisté. Publikum je zarouškované. Někde se dokonce měří teplota. I u herců se změnil přístup, jak to popsal člen ansámblu Dejvického divadla Václav Neužil ve Všechnopárty. Dří...

Princ Harry a Meghan se zbavili velkého břemena: Británii vrátili obří dluh

18.September » Kafe.cz
Překvapivým gestem zaskočili Princ Harry a vévodkyně Meghan Velkou Británii. Rozhodli se totiž vrátit částku 2,4 milionu liber (v přepočtu kolem 72 miliónů korun), a to v její celkové výši. Peníze si půjčili na renovaci sídla Frogmore Cottage pobl...

Paulina Swantje: Už to nešlo zamaskovat, tak se musela se svým obličejem smířit

18.September » Kafe.cz
Spousta žen se snaží pihy zamaskovat a překrýt silnou vrstvou make-upu. Paulina Swantje jich má tolik, že se s nimi musela smířit.

Všechnopárty 18. 9. 2020

18.September » Chytrá Žena
Zábavná talk show Karla Šípa. Režie pořadu Všechnopárty ze dne 18. 9. 2020 M. Čech (Premiéra) Každý host je pro Karla Šípa inspirací. S lehkostí a profesionálním nadhledem hovoří s umělci, sportovci

Helena Houdová: Svým životem dráždí, i přesto se rozhodla naučit lidi milovat

17.September » Kafe.cz
Byla vyhledávanou modelkou a v roce 1999 získala titul královny krásy. Helena Houdová si zažila ve svém životě mnohé. V dětství si prožila sexuální trauma, vyhrála soutěž krásy, cestovala, provdala se za indického podnikatele, prošla si nevěrou a ...

Veronika Arichteva ukázala, jak dobře může žena vypadat i v těhotenství

17.September » Kafe.cz
Veronika Arichteva bude co nevidět maminkou. Na rozdíl některých těhulek ví, jak se dobře obléknout, i když má už velké bříško. Přinášíme vám jejích top 20 modelů, kterými se můžete inspirovat.

Karel Šíp: Myslel si, že píše pro Karla Gotta hit, opak byl ale pravdou

17.September » Kafe.cz
Karel Gott a Karel Šíp spolu měli hezký přátelský vztah, Šíp dokonce napsal pro Slavíka v devadesátých letech text. Jenže pak se stalo něco nečekaného!

Šíp v záchvatu paniky: Hned jsem si tu chybu uvědomil!

15.September » Aha!
Pětasedmdesátiletý bavič se svěřil fanouškům Všechnopárty se svými obavami z možného nakažení čínským virem. A strach je rozhodně na místě, vždyť coby senior patří k ohroženým skupinám!

Propadl jsem panice. Karel Šíp a zážitek s koronavirem

14.September » ParlamentniListy.cz
„Šáhnul jsem na kliku a propadl panice. Na tý klice seděl nějakej virus, kterej jenom čekal, až nějakej vůl na tu kliku šáhne.“ O koronaviru už krátce promluvil i bavič Karel Šíp. Rozdělil společnost na klidné a panikařící, mezi kterými přebíhá. A...

Tajemství Karla Šípa: Čím se živil v minulosti a jaké je jeho pravé jméno?

14.September » Šíp
Karla Šípa znají lidé především jako moderátora pořadu Všechnopárty. S tím ho má většina lidí neodmyslitelně spjata. Šíp se však dříve živil úplně něčím jiným, a aby toho nebylo málo, i jméno měl jiné.
Felix Holzmann - Český komik
Jaroslav Uhlíř - Český skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák
Helena Vondráčková - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Karel Šíp zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Šíp" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes