15
new stories - click to show

Eva Rysová

Related to

Česká i slovenská filmová scéna oplakává smrt herečky, která si získala srdce více než 100 filmy

6.November » Svět kreativity
Úctyhodnou filmografii má za sebou slovenská herečka Eva Rysová, která si zahrála ve více než stovce filmů. Po krátké nemoci nedávno zemřela v domově pro seniory. Slovenští diváci smutní. Ve věku 91 let odešla známá [...]...

Zemřela herečka Eva Rysová

13.October » Novinky.cz
V 91 letech zemřela slovenská herečka Eva Rysová. Proslavily ji nejen desítky divadelních rolí, ale také desítky pracovních příležitostí v televizi a ve filmu. Úmrtí oznámila bratislavská Nová scéna s tím, že oblíbená umělkyně zesnula ve středu.

Zemřel miliardář René Matera, zakladatel strojírenské skupiny Promet Group

13.October » Novinky.cz
Těžké nemoci podlehl ve středu 11. října René Matera, zakladatel strojírenské skupiny Promet Group, která působí ve strojírenství, metalurgii a inženýringu. Sídlo skupiny je v Ostravě, závody má mimo jiné v Kopřivnici, Vsetíně, Úvalech u Prahy či ch…

Zemřela Eva Rysová

12.October » Divadelní noviny
(16. 8. 1932 Hajnáčka, Československo – 12. 10. 2023 Slovensko) Slovenská divadelní a filmová herečka.

Zemřela slovenská herečka Eva Rysová. Bylo jí úctyhodných 91 let

12.October » Super.cz
V 91 letech zemřela slovenská herečka Eva Rysová. Diváci ji naposledy mohli vidět v roli babičky Anny v seriálu Bouřlivé víno v roce 2012. Zemřela po vážných zdravotních problémech.

Zemřela herečka Eva Rysová. Zazářila ve stovce filmů a seriálů, bylo jí 91 let

12.October » CNN Prima NEWS
Ve věku 91 let zemřela slovenská herečka Eva Rysová. Objevila se ve více než sto filmech a v řadě seriálů. Několik let ji provázaly zdravotní problémy, trpěla bolestmi, závratěmi a problémy s dýcháním. Zprávu o jejím úmrtí zveřejnil web Pluska.sk.

Divadelní výlety Jana Grulicha (No. 12)

21.August » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Kontakt 2023 aneb člověk a jeho osud. Letošní festival se vrátil k normě, byl kvantitativně bohatější než předcházející dva ročníky, ale kvalitativně horší než loňský. Ale i tak šlo o výjimečnou divadelní evropskou událost.

Petr Kolečko: Učitel malby. Libuše Šafránková a Jan Hartl v tragikomedii o zkrachovalém malíři

13.November » ČRo
Podoby lidského štěstí bývají různé. Stejně jako cesta, kterou se k němu dá dojít. Překvapivá může být i cena, kterou za to člověk platí... Poslechněte si tragikomedi o talentu, ceně za pocit štěstí a o comebacku, který překazí ambiciózní žačka.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 705)

11.December » Divadelní noviny
Od čtenáře -- D’epog je reflexí nedostatků dnešního světa a zároveň vyjadřuje potencialitu světa nového aneb Mudrování postní nad diplomovou prací Terezy Turzíkové Aplikovaná rhizomatika: D´epog a limity divadelního aparátu.

Petr Kolečko: Učitel malby. Umělce neotrávíš chlastem, ale štěstím

8.September » ČRo 3 Vltava
Tragikomedie o talentu, ceně za pocit štěstí a o comebacku, který překazí ambiciózní žačka. V titulní roli Jan Hartl.

Geniální přítelkyně je jen výchozí bod, popisuje Goetzová Ferrante Club

23.May » iDNES.cz
Veleúspěšná tetralogie Geniální přítelkyně tajuplné autorky Eleny Ferrante inspirovala nejnovější divadelní premiéru pražského Studia Hrdinů nazvanou Ferrante Club jen částečně. Spolu se třemi kolegyněmi se v novince objeví herečka Julie Goetzová.

Tato informační stránka o Eva Rysová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Rysová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes