Karel Sklenář

Vztahuje se k

Kamenné jeviště u Hrádku: božiště Doudlebů, nebo náhodný shluk kamenů?

2.září » iDNES.cz
Nedaleko Hrádku u Trhových Svin se v lese ukrývá místo, kde se lidé nabíjejí energií. Původ přírodního jeviště není známý, mohlo to být shromaždiště slovanského kmene Doudlebů či druidská léčebna. Nebo šlo jen o náhodný shluk kamení? Další články ...

Kamenné jeviště u Hrádku: božiště Doudlebů, nebo náhodný shluk kamenů?

2.září » iRegiony Impuls
Nedaleko Hrádku u Trhových Svin se v lese ukrývá místo, kde se lidé nabíjejí energií. Původ přírodního jeviště není známý, mohlo to být shromaždiště slovanského kmene Doudlebů či druidská léčebna. Nebo šlo jen o náhodný shluk kamení?

Karel Sklenář přednášel o Klimentu Čermákovi

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Doktor Karel Sklenář z Národního muzea v Praze přednášel v čáslavské výstavní síni na pozvání Muzejního a vlastivědného spolku „Včely Čáslavské". Přednášku věnoval Klimentu Čermákovi, od jehož úmrtí uplynulo 100 roků.

Kříž s kříži: chybí jim ramena i Ježíš Kristus. Obce shánějí peníze na opravy

18.března » Blanenský deník
Vyškovsko, Blanensko /ROZHOVOR UVNITŘ/ – Jsou typické pro venkovskou krajinu, připomínají minulost a někdejší hloubku katolické víry. Desítky kamenných, litinových i dřevěných křížů stojí na Vyškovsku i Blanensku už po staletí. Původně svatostánky...
Jan Neruda - Český básník
Kateřina Zemanová - Dcera prezidenta České republiky Miloše Zemana
Božena Němcová - Česká spisovatelka
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Karel Sklenář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Sklenář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes