15
new stories - click to show

Jiří Škop

Related to

V několika městech Královéhradeckého kraje už zastupitelé rozhodli o složení radnic na další 4 roky

20.October » ČRo Hradec Králové
Nové starosty mají například v Rychnově nad Kněžnou, Jičíně, Vrchlabí nebo Polici nad Metují. Souhrn připravil reportér Václav Plecháček.

Cesta do skal je bezpečnější, u rybníka v Hlavňově už vybudovali lávku

19.March » iRegiony Impuls
Lávka přes přeliv rybníka v Hlavňově na Náchodsku je po mnoha problémech na světě. Zmizelo nebezpečné místo na výletní cestě k oblíbené hospodě a do Broumovských stěn. Polická radnice usilovala o co nejlevnější stavbu, konečný účet však vyšplhal tém…

Většina obcí na Plzeňsku se vzdala trubek, teď má dražší vodu než ostatní

18.February » iDNES.cz
Cena vody na Plzni-severu patří k nejdražším v České republice. Za vodné a stočné lidé platí téměř 124 korun za kubický metr. Některým komunálním politikům s tím dochází trpělivost a snaží se najít cestu, jak mít na cenu vody větší vliv.

Nesouhlasíme s uzavřením části náměstí, protestují lidé z Police nad Metují

15.October » iRegiony Impuls
Nápad částečně uzavřít historické náměstí hýbe už několik týdnů Policí nad Metují na Náchodsku. Město požádalo silniční úřad o změnu, jenže místní se to dozvěděli až z úřední desky. Mají pocit, že s nimi návrh nikdo neprobral, byť se o jeho obrysech…
Šimon Peres - Prezident Izraele

Tato informační stránka o Jiří Škop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Škop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes