15
new stories - click to show

Pavel Šlampa

Related to

Bartík stvořil o prezidentovi chiméru smrti a nařkl ho z podvodu na voliče, píše soud

6.May » Aktuálně.cz
Podle pravomocného verdiktu Svatopluk Bartík vědomě lhal o údajné prezidentově rakovině. Miloš Zeman mu však dle soudu nepřípustně nadával.

Bartík se musí Zemanovi omluvit za řeči o rakovině. Dostal i pokutu

11.September » Seznam Zprávy
U Městského soudu v Brně padl v pátek odpoledne verdikt v civilním sporu mezi prezidentem Milošem Zemanem a místním politikem Svatoplukem Bartíkem. Ten se musí prezidentovi omluvit a zaplatit pokutu 250 tisíc korun.

Měl prezident rakovinu? Zeman trvá na pěti milionech odškodného

21.July » Seznam Zprávy
U Městkého soudu v Brně pokračuje civilní spor mezi prezidentem Milošem Zemanem a místním politikem Svatoplukem Bartíkem. Ten před třemi lety napsal na facebook, že má hlava státu metastázující rakovinu.

Rakovina v čase koronaviru: nemocnice odkládají léčbu, pacienti mají strach

12.April » iDNES.cz
Kvůli koronaviru pracují nemocnice v omezeném režimu, některým pacientům s rakovinou se proto odsouvá léčba. Podle lékařů je u onkologicky nemocných v případě onemocnění koronavirem vyšší riziko zdravotních komplikací. Náměstek ministra zdravotnic...

Prezidentův spor se odložil kvůli koronaviru, nové zkoumání Zemanova zdraví nebude

30.March » Aktuálně.cz
Soud se bude podle zjištění Aktuálně.cz zabývat stejným posudkem, který už znalec vypracoval pro předchozí práci policie.

Onkologie v nové etapě. Pomáhá skalpel i fotony

20.February » Lidovky.cz
Skalpel? Záření? Chemie? To je základní nabídka léčby pro pacienty s nádorem, kteří přijdou do brněnského Masarykova onkologického ústavu. Další články k tématu: Nejvíce nových léků se testuje v onkologii, říká lékař Prevence proti nádorům. Můžete...

Zemanovo zdraví prověří podruhé stejný lékař. Bartík se svou námitkou u soudu neuspěl

7.January » iROZHLAS
Zdraví prezidenta Miloše Zemana bude již podruhé prověřovat znalec Pavel Šlampa. Ten přitom již dříve konstatoval, že Zeman rakovinu neměl. Brněnský politik Svatopluk Bartík (za Žít Brno), který kvůli svému výroku o prezidentově rakovině čelí ze s...

Zdraví prezidenta znovu pod lupou. Lékař už podruhé prověří, zda měl rakovinu

7.January » Seznam Zprávy
Už jednou znalec Pavel Šlampa řekl, že prezident Miloš Zeman rakovinu neměl. Teď se bude jeho zdravotním stavem znovu zabývat. Politik Svatopluk Bartík se svou námitkou neuspěl.

Veselé oblečení zdravotníků pomáhá dětským pacientům

16.November » prvnizpravy.cz
Zmírnit strach z vyšetření a alespoň na chvíli vykouzlit úsměv na tváři. To je hlavním cílem veselého oblečení pro dětské lékaře, sestry a personál ve zdravotnických zařízeních.

Spor o zdraví prezidenta. Zemanův stav má prověřit znalec, který už jednou řekl, že rakovinu nemá

25.October » Seznam Zprávy
Případ žaloby kvůli výrokům komunálního politika, který napsal na Facebook, že má prezident Miloš Zeman rakovinu, dospěl do další fáze.

Nejen bolavé nohy, ale také cukrovka a ztráta sluchu. Co ví veřejnost o Zemanově zdraví?

23.October » iROZHLAS
„Můj jediný problém jsou bolavé nohy,“ prohlásil prezident Miloš Zeman ve středu ve sněmovně k otázce svého zdraví. Tedy poté, co strávil několik dní v nemocnici, opět předmětem debat. Hlava státu totiž netrpí jen „na bolavé nohy“, lékaři mu diagn...

Tato informační stránka o Pavel Šlampa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Šlampa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes