15
new stories - click to show

Iva Šmídová

Related to

„Bez Evropské unie bychom ještě lezli po stromech.“ Bobošíková drsně zúčtovala s genderovými audity

Jana Bobošíková ve svém pořadu Aby bylo jasno věnovala pozornost aktivitám Evropské unie, české vlády a takzvaných neziskových organizací. Poukázala na praktiky, jak se v Bruselu uměle vytvářejí problémy, které následně otravují životy lidem a tah...

Nahé ženy lákající na palivové dříví. V potírání sexismu zaostáváme, ale lepší se to

29.August » Aktuálně.cz
Sexistické reklamy podporují stereotypy a z žen vytvářejí pouhé objekty. Z billboardů se přesouvají na internet, kde na ně úřady příliš "nevidí".

Malý byt se zrodil ze solné jeskyně. Rekonstrukce byla hodně náročná

Malý byt na pražském Břevnově se proměnil na solnou jeskyni a pak zase zpátky na byt. Druhé proměny se ujala designérka Iva Šmídová, jejímž úkolem bylo vybudovat útulný byt vhodný na pronajímání pro jednu až dvě osoby.

Nový řadový dům uvnitř nejdříve hodně vybourali, pak vše opět postavili

1.February » Bydlení iDNES.cz
V nově postaveném řadovém domě se nejdříve bouralo a pak znovu stavělo, a to pod taktovkou designérky Ivy Šmídové. Následně se teprve s majiteli dobrala zdárného a spokojeného konce. Návštěva byla fotografována pro časopis Bydlení. Další články k ...

Jasmína Houdek: Feministka je pro Čechy horší než vegan a abstinent. Já jsem obojí

23.October » Bleskově.cz
Jasmína Houdek jako dospívající zažila znásilnění, o vlastní terapii, hnutí #MeToo i sebeobraně se rozpovídala pro Aktuálně.cz.

I byt 3+1 lze proměnit za dostupné peníze. Přesto bude mít styl

Byt s rozlohou 90 metrů čtverečních a dispozicí 3+kk měl projít částečnou obnovou. Majitelé si na to sami netroufali, a tak si k rekonstrukci přizvali interiérovou designérku Ivu Šmídovou. Další články k tématu: Jak upravit 3+1 pro mladý pár, kter...

Žáci vlašimské obchodní akademie poznávali krásy Holandska

Vlašim - Žáci třetích, druhých a prvních ročníků vlašimské obchodní akademie podnikli pětidenní poznávací zájezd do Holandska v doprovodu vyučujících Miroslavy Jarošové, Renaty Pošvecové a Ivy Šmídové.

Jak se ze solné jeskyně stal malý moderní byt

29.May » Novinky.cz
Malý byt na pražském Břevnově se proměnil na solnou jeskyni a pak zase zpátky na byt. Druhé proměny se ujala designérka Iva Šmídová, jejímž úkolem bylo vybudovat útulný byt vhodný na pronajímání pro jednu až dvě osoby.

Spokojenosti v řadovém domku předcházelo velké bourání

20.February » Novinky.cz
V nově postaveném řadovém domě se nejdříve bouralo a pak znovu stavělo, a to pod taktovkou designérky Ivy Šmídové. Pak se teprve s majiteli dobrala zdárného a spokojeného konce.

Tato informační stránka o Iva Šmídová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Šmídová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes