15
new stories - click to show

Radek Spíšek Vedoucí vědecký pracovník, profesor imunologie

Related to

PPF ve vývoji léků: Zahraniční projekty mají větší potenciál než české

13.December » Seznam Zprávy
PPF Petra Kellnera prodala svůj první biotechnologický projekt - podíl ve švýcarské firmě NBE-Therapeutics, která vyvíjí léky na rakovinu. Chce za něj náhradu a hledá nové investiční příležitosti.

Kellner má první výnos z biotechnologií. Prodává podíl ve švýcarské NBE

10.December » Seznam Zprávy
Nejbohatší Čech Petr Kellner poprvé po deseti letech zpeněžil své investice do biotechnologického výzkumu. Skupina PPF prodává podíl ve švýcarské firmě NBE-Therapeutic velkému evropskému hráči.

Kellnerova společnost Sotio oznámila slibný krok ve vývoji léku proti rakovině

13.November » Forbes
Skupina PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera se na poli medicíny přiblížila velkému úspěchu. Společnost Sotio, která pod PPF spadá, totiž odborníkům ukázala povzbudivé výsledky v souvislosti s novým potenciálním lékem proti rakovinovým nádorům. N...

Cash Only: Vítek získal pozemky pro stadion AS Řím a Sehnal vypustil aquapark

18.October » Seznam Zprávy
Jaroslav Mašek komentuje dění v nejvyšších patrech českého byznysu a vybírá zprávy, které byste neměli minout. Přinášíme vám webovou podobu newsletteru Cash Only – přihlaste se k odběru a pošleme vám ho každý týden do e-mailu.

Ani covid, ani rakovina. Největší hrozba pro lidstvo je dnes Alzheimer

10.October » Seznam Zprávy
Biotechnologická firma Sotio ze skupiny PPF uvažuje o spojení se silným strategickým partnerem. Ten by jí přinesl nový kapitál i zkušenost v uvádění nových léků na trh, vysvětluje v rozhovoru šéf Sotia Radek Špíšek.

Kellnerova miliardová ruleta. Brzy se ukáže, zda má PPF lék na rakovinu

8.October » Seznam Zprávy
Už deset let hraje Petr Kellner biotechnologickou ruletu. Tak alespoň popisuje činnost firmy Sotio ze skupiny PPF její šéf, profesor imunologie Radek Špíšek. Šance na výhru, tedy nalezení nového léku na rakovinu, je pořád nejistá.

Sotio a Cytune Pharma hlásí pokrok u léku SO-C101

20.August » zdravezpravy.cz
Biotechnologické společnosti Sotio a Cytune Pharma informovaly o vývoji svého léku SO-C101. Ten prokazuje léčebný potenciál u různých typů nádorů – včetně nádorových onemocnění plic a prostaty. The post Sotio a Cytune Pharma hlásí pokrok u léku SO...

Růst nádorů se zpomalil. Kellnerovo Sotio hlásí pokrok ve vývoji léku proti rakovině

23.June » Aktuálně.cz
SOTIO a Cytune Pharma z Kellnerovy skupiny PPF hlásí pokroky vývoje léku proti nádorům. Stále ale zbývá mnoho let, než se dostane na trh.

PPF testuje s Francouzi další lék na rakovinu. Studie vypadají slibně

22.June » Seznam Zprávy
Biotechnologická firma Sotio ze skupiny PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera představí na online výroční konferenci Americké asociace pro výzkum rakoviny poslední výsledky zkoumání nového onkologického léku.

Skupinou PPF vlastněná Sotio založila dceřinou firmu v Basileji

13.January » Fintag.cz
Biotechnologická společnost Sotio, kterou vlastní skupina PPF Group, založila dceřinou firmu Sotio Biotech AG v Technology Park ve švýcarské Basileji. V nové pobočce tak bude tým klinického vývoje. The post Skupinou PPF vlastněná Sotio založila dc...

Sotio PPF Group založila pobočku ve Švýcarsku

9.January » zdravezpravy.cz
Biotechnologická společnost Sotio, kterou vlastní skupina PPF Group, založila dceřinou firmu Sotio Biotech AG v Basileji. Sotio vyvíjí nové léčivé přípravky na léčbu nádorových a autoimunitních onemocnění. Ve švýcarské pobočce bude fungovat tým kl...
Eva Syková - Česká politička, lékařka a vědkyně
Jan Švejnar - Česko-americký ekonom
Karel Janeček - Český matematik
Česká vláda - Státní úřad
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Radek Spíšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Spíšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes