15
new stories - click to show

Johannes Štola

Related to

Helmy a holínky se nově fasují v ústí štoly Johannes. Opožděná sezona začíná

28.May » iRegiony Impuls
V pondělí 31. května začíná další návštěvnická sezona ve štole Johannes na Zlatém Kopci u Božího Daru. Stejně jako ta loňská bude ovlivněna koronavirovou pandemií. Kvůli ní se začíná s měsíčním zpožděním. Zato s významnou novinkou, která má návště...

Nové zázemí pro návštěvníky u štoly Johannes

22.May » prvnizpravy.cz
Návštěvníci historické štoly Johannes na Zlatém Kopci u Božího Daru už budou moci v nadcházející prohlídkové sezoně využít nové zázemí, které bylo postaveno hned vedle ústí štoly.

Štola Johannes v Krušných horách má nové zázemí pro průvodce i návštěvníky

Společnost Montanregion Krušné hory – Erzgebirge dokončila nové zázemí u štoly Johannes nedaleko Božího Daru v Krušných horách. Nový objekt bude sloužit...

Historická štola Johannes má nové zázemí pro návštěvníky i průvodce

20.May » Seznam Zprávy
Historická štola Johannes u Božího Daru bude mít v letošní turistické sezoně nové zázemí.Výrazně usnadní prohlídku unikátního dolu, který je s dalšími hornickými památkami Krušnohoří zařazen mezi památky UNESCO.

Štola Johannes uzavřela sezónu s rekordní návštěvností

6.October » prvnizpravy.cz
Až do posledního zářijového týdne nebylo zcela jasné, zda rekord návštěvnosti štoly Johannes z roku 2019 bude pokořen. Zájem o historickou štolu ze 16.století na Zlatém Kopci u Božího Daru překonal všechna očekávání.

Krušnohorská štola Johanes se otevře k večerním prohlídkám

30.June » e-region.cz
V pondělí 6. července uplyne jeden rok od zápisu Hornické krajiny Krušnohoří/ Erzgebirge na Seznam světového dědictví UNESCO. Štola Johannes u Božího Daru připravila na tento víkend na oslavu tohoto výročí exkluzivní noční prohlídky.

Nic pro klaustrofobiky. Noční pochod štolou. Nejdřív plazení po břiše, pak čtyřicet metrů drsného stoupání. UNESCO s adrenaline

26.June » KrajskeListy.cz
Krušnohorská hornická oblast se minulý rok zapsala do seznamu světového dědictví UNESCO. Jedinečné doly a šachty, historie těžby rud dlouhá půl tisíciletí a k tomu jedinečně krásná příroda Krušných hor. Největší štola Johannes a město Boží Dar při...

Pravidelné prohlídky unikátní historické štoly Johannes začínají

Pravidelné prohlídky unikátní historické štoly Johannes na Zlatém Kopci u Božího Daru začínají 25.května.

Unikátní krušnohorská štola Johannes na Zlatém Kopci se v pondělí opět otevře

23.May » Novinky.cz
Pondělkem 25. května bude znovuzpřístupněna část jednoho z nejzajímavějších českých rudných revírů - skarnového (v křemičitanové hornině) Zlatého Kopce - Kaffu. Do podzemí lze jít na základní, nebo velkou naučnou trasu.

/25. 5. – 15. 8. 2020/ Pravidelné prohlídky unikátní historické štoly Johannes

Boží Dar - Pravidelné prohlídky unikátní historické štoly Johannes mohou zájemci navštívit od 25. května do 15. srpna 2020 na Zlatém Kopci u Božího Daru.

Štola Johannes bere dech

Boží Dar – Po dlouhých osmi měsících se bude široká veřejnost moci znovu seznámit s podzemím unikátní historické štoly Johannes na Zlatém Kopci u Božího Daru.
Jan Horník - politik

Tato informační stránka o Johannes Štola zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Johannes Štola" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes