Vladimír Suchan

Related to

Vrcholem sezony budou narozeniny kapely J.A.R.

5.September » Karlovarský deník
Pestřejší program než loni nabídne na podzim a v zimě Lidový dům ve Staré Roli na Karlovarsku. Tradiční rockové koncerty totiž doplní bohatá plesová sezona a na své si přijdou i milovníci talk show, stand upu a improvizace.

Špatně zaparkovaná auta nechá Loket odtáhnout

Loket - Trpělivost došla městu Loket s neukázněnými řidiči parkujícími v době konání velkých kulturních a společenských akcí na místech, kde ohrožují bezpečnost, dopravní situaci či omezují místní obyvatele.

Amfiteátr je připraven, jubilejní dvacátá sezona v Lokti může začít

Loket – Parkoviště pro stovky automobilů, toalety a samozřejmě i pódium a hlediště loketského amfiteátru podstoupily předsezónní kontrolu. Vše je připraveno a jubilejní dvacátý ročník Loketského hudebního léta může začít. A stane se tak v pátek ve...

Kulturní léto v loketském amfiteátru podpoří sbírku na pořízení zvonů

Loket – Loketské léto v přírodním divadle pod hradem vstupuje 17. května do své již dvacáté sezony. A vsází v ní na novinky i klasiku. A také na dobročinnost. V průběhu všech akcí organizátor podpoří veřejnou sbírku Loketské zvony.
Vlasta Redl - Moravský zpěvák, textař, skladatel a multiinstrumentalista
Tereza Voříšková - Česká herečka
Petr Čtvrtníček - Český herec
Jiří Menzel - Český režisér, herec a spisovatel
Michal Hrůza - Český zpěvák

Tato informační stránka o Vladimír Suchan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Suchan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes