Miroslav Suchý

Vztahuje se k

Přímá volba vyvolává u starostů rozpory. Volají po změně zákonů

15.března » Ústecký deník
Ústecko /ANKETA/ - Starostové upozorňují, že přímo zvolený první muž samosprávy musí dostat víc pravomocí.

FOTO: V parku U Tří pávů zahrála country kapela Trampoty

Kutná Hora - Country kapela s názvem Trampoty zahrála v úterý 8. srpna v kutnohorském parku U Tří pávů. Kapela, která stála u zrodu Kutnohorské kocábky, zahrála ve složení Zdeněk Sosnovec, Milan Douša, Jiří Lebeda, Milan Laurov, Miroslav Suchý, Mi...

Slováci nechtěli své vrtulníky v Ústí ze „strategických důvodů“

12.června » Ústecký deník
Ústecký kraj - Proč se do druhého tendru na provoz vrtulníků v kraji slovenská ATE už nepřihlásila? Jejich vrtulníky mají špatnou pověst.

Spor skončil. DSA bude v kraji létat dál

5.června » Ústecký deník
Ústecký kraj - Konkurence se do dalšího výběrového řízení nepřihlásila. Vrtulníky DSA zajistí provoz až do konce roku 2020.

Do tendru na leteckou záchranku se hlásí jen DSA

14.května » Ústecký deník
Ústecký kraj – Do tendru na poskytování letecké záchranné služby v Ústeckém kraji se přihlásil pouze jeden zájemce. Tím je společnost DSA, která zde poskytuje své služby dlouhá léta. Bohužel, proti podmínkám zadávacího řízení byla opět podána námi...

Agresivita vůči záchranářům stoupá. Letos mají v kraji už čtyři napadení

25.března » Mostecký deník
Ústecký kraj - Lidé pracující u zdravotnické záchranné služby a hasiči mají velmi tvrdou profesi. Denně se setkávají s lidským neštěstím, těžce zraněnými a mrtvými.

Kamiony likvidují silnici u Labe. Jízda je vyjde levněji než po dálnici

24.března » Ústecký deník
Dolní Zálezly - Přestože řidiči po posledním úseku dálnice D8 přes České středohoří jezdí už tři měsíce, stovky kamionů stále denně proudí po silnici I/30 podél řeky Labe.

Dálnice D8: Bude nový úsek zavřený? Hýbe se podloží?

7.března » Ústecký deník
Řehlovicko - Prackovická estakáda vzbuzuje obavy řidičů. Ředitelství silnic a dálnic tvrdí, že by dálnice měla být do měsíce bez omezení.

Úleva pro obce. D8 stáhla kamiony ze Středohoří

Ústecký kraj – Zhruba tři čtvrtiny kamionů přestaly jezdit po silnici I/30 podél Labe z Lovosic do Ústí, která během stavby dálnice D8 sloužila jako objízdná trasa i spojka k nájezdu na dálnici do Prahy. Dokazují to lednová čísla z výběru mýta.

Starosta Miroslav Suchý: Nechte nám naši leteckou záchranku

30.prosince » Deník.cz
Dolní Zálezly /ROZHOVOR/ - Naprostá neznalost a diletantství! Tak charakterizuje starosta obce Dolní Zálezly Miroslav Suchý výběrové řízení a celkový postoj ministerstva zdravotnictví k novém tendru na provoz vrtulníků letecké záchranné služby v Ú...
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Lobbování - Prosazování skupinových zájmů
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Miroslav Suchý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Suchý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes