Kim Te

Vztahuje se k

Roček: Nobelovu cenu míru dostane kdejaký hejhula. Nechcete ji také?

3.května » prvnizpravy.cz
Prezident amerických úředníků v Bílém domě Donald Trump byl dojatý, že ho jihokorejský kolega prezident Mun Če-in navrhl na Nobelovu cenu za mír.

Severní Korea po summitu zpřísnila ostrahu hranic: 'S nadějí přišly obavy, že utečeme'

3.května » Radiožurnál
Mezikorejský summit vzbudil mezi Severokorejci naději a mimořádná bezpečnostní opatření na hranicích mají bránit útěkům i průniku informací zvenčí, myslí si místní zdroje serveru Daily NK.

Nobelova cena míru pro Trumpa? Slova jihokorejského prezidenta jsou 'velmi velkorysá'

2.května » Český rozhlas
Donald Trump v úterý uvedl, že ho dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident mohl dostat Nobelovu cenu míru.

Jihokorejský prezident navrhl Trumpa na Nobela, amerického prezidenta to dojalo

2.května » Zet.cz
Donald Trump v úterý řekl, že jej dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident měl dostat Nobelovu cenu za mír.

Nobelova cena pro Trumpa? Návrh jihokorejského prezidenta do málem dohnal k slzám

2.května » globe24.cz
Washington - Donald Trump dnes uvedl, že ho dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident měl dostat Nobelovu cenu za mír.

Trumpa prý dojalo, že ho jihokorejský prezident navrhl na Nobela

2.května » MagazinSecurity.cz
Donald Trump uvedl, že ho dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident měl dostat Nobelovu cenu za mír.

Trump dostane nobelovku? Návrh jihokorejského prezidenta ho málem dohnal k slzám

1.května » EuroZprávy.cz
Washington - Donald Trump dnes uvedl, že ho dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident měl dostat Nobelovu cenu za mír.

Jihokorejský prezident navrhl Trumpa na Nobelovu cenu za mír. Jsem dojat, vzkázal americký prezident

1.května » info.cz
Donald Trump dnes uvedl, že ho dojalo prohlášení jihokorejského prezidenta Mun Če-ina, že by americký prezident měl dostat Nobelovu cenu za mír.

Trump si zaslouží Nobelovu cenu míru, prohlásil jihokorejský prezident

30.dubna » Deník.cz
O jihokorejském prezidentovi Munovi Če-inovi se začalo díky uskutečněné schůzce se severokorejským vůdcem Kimem Čong-unem mluvit jako o možném kandidátovi na letošní Nobelovu cenu míru. On sám to ale v pondělí zlehčil a uvedl, že místo něho by si ...

Korejci se sešli, chtějí pokračovat

30.dubna » prvnízprávy.cz
Setkání prezidentů severní a jižní Koreje v demilitarizovaném pásmu v Pchanmundžomu potvrdilo to, co se ohlašovalo už předtím – KLDR a Korejská republika ukončí válečný stav.

Korejci se sešli, chtějí pokračovat

28.dubna » Literární noviny
Setkání prezidentů severní a jižní Koreje v demilitarizovaném pásmu v Pchanmundžomu potvrdilo to, co se ohlašovalo už předtím – KLDR a Korejská republika ukončí válečný stav, který se táhne od 50. let minulého století, budou usilovat o úplnou denu...

Tato informační stránka o Kim Te zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kim Te" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes