Radek Terber

Vztahuje se k

Ukažme Zemanovi, že pan Hradílek není sám. V Britských listech se organizuje velká výzva prezidentovi, aby znovu nekandidoval

19.listopadu » ParlamentniListy.cz
Pojďme Zemanovi ukázat, že už ho nechceme za prezidenta, vyzývá pan Radek Terber. Připravil petici, která má Miloši Zemanovi ukázat, že už ho Česko nechce za prezidenta. Nejdůležitější na tom všem je, že bude zachráněn jeden lidský život.

Pomozte naší republice, nenechávejme to jen na panu Hradílkovi

18.listopadu » Britské listy
Možná jste zaznamenali konfrontaci pana Hradílka s prezidentem Zemanem při jeho návštěvě v Lipníku nad Bečvou. Pro ty, kteří neví, připomenu, píše Radek Terber. Pan Hradílek napsal otevřený dopis Miloši Zemanovi, aby nekandidoval na další funkční ...

Úpravy u nádraží v Budějovicích trápí řidiče. Strážníci tam pokutují

27.října » iRegiony Impuls
Chodci jsou spokojení, ale těžko hledáte řidiče, který pochválí nedávné dopravní změny u autobusového nádraží v Českých Budějovicích. Město tam nechalo postavit novou světelnou křižovatku a dvojici přechodů.

Policie si vyšlápla na chybující řidiče

České Budějovice - Šoféři, dávejte si pozor. U českobudějovického Mercury Centra na vás čeká past nově umístěný zákaz vjezdu.

Tato informační stránka o Radek Terber zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Terber" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes