Ivo Tuček

Related to

Jak bude vypadat náměstí Míru ve Zlíně? Bude i velké parkoviště

23.February » Zlínský deník
Zlínské náměstí Míru má získat zhruba za čtyři roky novou podobu. Vítězný návrh na jeho proměnu představilo včera vedení města. Jeho autorem je brněnský ateliér P.P. Architects s. r. o.

Zlín zná vítězný návrh na proměnu náměstí Míru za stovky milionů

22.February » Zlin.cz
ZLÍN – Ateliér P. P. Architects vyhrál veřejnou soutěž na novou podobu náměstí Míru ve Zlíně. Proměna náměstí odhadem za stovky milionů korun by mohla začít v roce 2021 a skončit za rok, řekl serveru Zlin.cz mluvčí zlínského magistrátu Zdeněk Dvořák.

Vítězný návrh na proměnu náměstí Míru. Jak se vám líbí?

21.February » Zlín
Zlín – Nové povrchy, nová prostranství, nové pódium, nově řešená zeleň, ale přitom i více parkovacích míst a případně i nové budovy… zásadní proměna čeká náměstí Míru ve Zlíně. Modernizovat se bude...

Zlín chce postavit novou tělocvičnu pro školu Emila Zátopka

4.February » Zlin.cz
ZLÍN – Město Zlín připravuje výstavbu nové tělocvičny Základní školy Emila Zátopka. Návrh, podle kterého by měl nový objekt vzniknout, vzejde z veřejné soutěže, informoval server Zlin.cz mluvčí zlínského magistrátu Zdeněk Dvořák.
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Ivo Tuček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Tuček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes